Skocz do zawartości
Forum

Czy uczucie do partnera wygasło?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm! Mam pewien problem bowiem jestem z chłopakiem 3 lata zaczęłam z nim byc jeszcze w gimnazjum od ponad tygodnia nachodzą mnie myśli że przestałam go kochać albo że nic nie czuję zawsze jak o Tym myślę zaczynam płakać bo czuje że go kocham a nieraz poprostu mam tych mysli dosc i mówię ze musze zakończyć ten związek bo myślę ze to prawda ale naprawdę kocham go i nie chce tego kończyć bo jest dla mnie najważniejszy do tego nieraz dochodzą takie myśli jak np ze może podoba mi się ktoś inny albo ze powinnam byc z kims innym ,ze kocham innego chodź wiem ze tak nie jest to bardzo się boję ze tak sie stanie. Kiedy przyjeżdża do mnie nie myślę o tym bo przy nim o wszystkim zapominam był przy mnie w najgorszych momentach i co tak nagle z dnia na dzień przestałam go kochać?Rok temu zdiagnozowano u mnie schizofrenie i depresję chodź nie miałam bardzo dawno objawów...proszę o rade bo te myśli nie chca odejść chodź się bardzo staram i nie chce stracić mojego chłopaka go jest dla mnie wszystkim i bardzo go kocham i nawet planuje z nim większa przyszłość inni pewnie myślą ze to przywiązanie ale ja tak nie uwazam ... proszę o rade.

Odnośnik do komentarza

Radzę ci posłuchać myśli. Na pewno znajdziesz kogoś innego, a jego zostaw, skoro masz takie myśli to chyba nie świadczy o tym jak zajebiście ważna to osoba w twoim życiu. Mniejsza. Uratujesz w ten sposób przynajmniej jego psychikę przed swoją jeżeli przemawia przez ciebie choroba. Zajmij się sobą potem się zakochasz nie raz nie dwa. Piszę to w dobrej intencji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...