Skocz do zawartości
Forum

Żenujące sytuacje


Gość Dżulia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!! Jakie najbardziej żenujące sytuacje Wam się przydarzyły w życiu? Takie po których przez następne dni nie mogłyście spać i spojrzeć komuś w oczy?
Moja najbardziej żenująca sytuacja była, gdy zaprosił mnie mój chłopak na obiad do rodziców. W zasadzie to zaproszenie było nie do domu ale na działkę. I tam na tej działce był pies, taki kundelek. Ja miałam okres i ten pies chyba to wyczuł bo ciągle za mną biegał i chciał wąchac mi pupę... Było mi wstyd, ale to jeszcze nic. Gdy usiedliśmy na dworze przy stoliku, tata mojego chlopaka robil grila a ja rozmawialam z mamą, wtedy ten pies podbiegł do mnie i skoczył mi na noge i zaczął robić takie dziwne ruchy jakby... no wiecie... było mi strasznie wstyd bo pewnie wszyscy już wiedzieli że mam okres, a psa nie można było odgonić... :(

Odnośnik do komentarza

Ja lubie bułki z makiem, ale juz nie raz mi się zdarzyło, że nieszczęsne ziarenko utkwiło mi między zębami. najgorsze jest to, że wszyscy to widza, ale nikt nie raczy powiedzieć! Teraz już po zjedzeniu bułki zawsze chodze najpierw do toalety. Ale to smutne, że ludzie wolą się śmiać za plecami niż powiedzieć co jest grane. Życie.

Odnośnik do komentarza

Tez mi żenujące! Jak byłem jakieś dwa miesiące temu na pewnym pamiętnym weselu to dopiero się porobiło. W trakcie wesela panna młoda poszła na numerek z druzbą do kibla! I zakleszczyli się!!! Przyjechała karetka i musieli ich tak wynosić tylko troche ich okryli. Taki wstyd, ja to bym się na miejscu pana młodego nie podniósł po czyms takim! Chyba juz nigdy.. Ale za to wesele z pewnością pamiętne :D

Odnośnik do komentarza

a pro po żenujących sytuacji na ślubie. To będzie przestroga dla przyszłych panien młodych aby zawsze dobrze wiązły suknie. podczas oczepin panna młoda rzucała wiązankę i nagle nieoczekiwanie suknia zjechała na dół ukazując tym samym biust Panny Młodej, która na tę okazję nie założyła stanika.... Nie muszę mówić chyba że młoda wyleciała z wesela cała zapłakana i czerwona jak burak.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

No z tym zakleszczeniem to dobry numer :))) Chyba bym umarła ze śmiechu jak bym była tego świadkiem. Ze zjachaniem seukni to też masakra. A panna młoda wróciła jeszcze na to wesele? tzn ta z sukienką a nie zakleszczeniem, bo tamta to nie powinna nigdy więcej nie pojawiać się w promieniu 100km

Odnośnik do komentarza

najbardziej żenującą sytuacją jaka widziałam była bezwątpienia wpadka mojej koleżanki. Owa koleżanka poszła do toalety gdy wychodziła nie zauważyła że podwinęła jej się psodnica i całe majtki były z tyłu na wierzchu. Zanim doszła do mnie przeszła tak przez calą kawiarnię pełna ludzi. Gdy się zorientowałyśmy od razu z stamtąd uciekłyśmy.

Odnośnik do komentarza

ostatnio wgrałam z dyskoteki. I stałam na przystanku czekając na taxę. Obok mnie stały dwie laseczki, kompletnie pijane tak że ledwo się na nogach trzymały. W pewnym momencie jedna stwierdziła, że jej się chce <<Lać>> i jak stała tak zdjęła majtki i się załatwiła na przystanku przy ludziach. Nikt nie zareagował tylko z niedowierzaniem pokręcił głową.

Odnośnik do komentarza

no cóż, zdarza się, nigdy nie siusiałaś na dworze? :))))))moja żenująca sytuacja - niestety autentyk - to kiedys w szkole juz pod koniec roku szkolnego gdy stopnie byly ustawione a uczniowie gadali w ławkach, mała daria ssała landrynkę... nagle koleżanka powiedziała coś śmiesznego, daria parsknęła śmiechem, a landrynka przeleciała przez 2 ławki na biurko pana od historii.... mam nadzieje ze tego nie przeczyta ale jesli tak to pozdrawiam :D

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...