Skocz do zawartości
Forum

Przywiązuję się do faceta którego znam nawet jeden dzień


Gość zrozpaczona12354

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zrozpaczona12354

Tak. Wiem, pże to dziwnie zabrzmi, ale piszę z jakimś chłopakiem jeden dzień i już jestem bardzo do niego przywiązana. Kiedy do mnie przestaje pisać albo nie może pisać albo to boję się, że nagle stracę z nim kontakt i ryczę. Chodzę jak struta cały dzień, nie wiem co mam ze sobą zrobić, nie to nie zakochanie ale takie dziwne uczucie jakbym miała zaraz stracić tą osobę I za każdym razem. Kiedy piszę z jakimś chłopakiem nawet jeden dzień (no może nie ze wszystkimi), to jestem do niego tak przywiązana jakbyśmy się znali z 10 lat to jest najgorsze, bo przez to jestem bardzo natrętna. Jak ktoś mi nie odpisuje już kilka godzin zaczynam go nękać wiadomościami, bo boję się że olał mnie albo robi sobie tylko jaja. Tyle osób już mnie olalo.
Nie wiem czemu, ale zachowuje się tak najczęściej jedynie wobec chłopaków. Przyznam brakuje mi miłości i przytulenia. Nigdy tego nie doznałam, a z niektórymi chłopakami tak fajnie się pisze, po prostu jest mi smutno bo jak wiadomo tak jakoś mówiłam jak stracę z nimi kontakt to wtedy ryczy przez kilka dni to strasznie. Napiszcie mi co mamy zrobić w takim wypadku?

Odnośnik do komentarza

Jesteś zdesperowana i tę desperację widać z daleka w Twoim zachowaniu. W ten sposób odpychasz od siebie potencjalnych kandydatów na partnera – nawet tych, którzy w innych okolicznościach chętnie nawiązaliby z Tobą bliską znajomość. Mężczyźni nie lubią desperatek. Popracuj nad sobą, swoją postawą i poczuciem własnej wartości. Myślę, że nie tylko tęsknota za bliską relacją, której jeszcze nie miałaś okazji doświadczyć, lecz przede wszystkim niska samoocena są przyczyną Twojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość zrozpaczona12354

Carlo
Jesteś zdesperowana i tę desperację widać z daleka w Twoim zachowaniu. W ten sposób odpychasz od siebie potencjalnych kandydatów na partnera – nawet tych, którzy w innych okolicznościach chętnie nawiązaliby z Tobą bliską znajomość. Mężczyźni nie lubią desperatek. Popracuj nad sobą, swoją postawą i poczuciem własnej wartości. Myślę, że nie tylko tęsknota za bliską relacją, której jeszcze nie miałaś okazji doświadczyć, lecz przede wszystkim niska samoocena są przyczyną Twojego problemu.

Tak mam niską samoocenę i to bardzo.

Odnośnik do komentarza

zrozpaczona, jeśli od pierwszego dnia znajomości osaczasz chłopaka, nękasz go wiadomościami, to nic dziwnego, że wychodzisz na desperatkę, z którą nikt dalej nie chce kontaktu. Postaraj się podejść do nowych znajomości mniej zobowiązująco. Po prostu pogadaj jak ze znajomym, ale daj czas na odpisanie, nie panikuj, że chłopak nie odpisuje po dwóch godzinach czy nawet po dniu. Rozumiem, że brakuje Ci kogoś bliskiego, ale desperackie rzucanie się w ramiona pierwszego lepszego chłopaka nie jest dobrym i zdrowym pomysłem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...