Skocz do zawartości
Forum

Depresja z powodu wypadku


Gość Anonimowo1324

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimowo1324

Mam pytanie miałem wypadek samochodowy (bo komuś się spieszyło)) mamoblemy zdrowotne bóle nogi od skomplikowanego złamania. Nie przysługuje mi renta bo chyba nie zbyt mocno utykam. Nie mogę pracować fizycznie wieczorami odczuwam mocne bóle gdy przeciążam nogę coś w rodzaju jakbym miał wielkiego krwiaka. Co mam w takiej sytuacji zrobić. Powiesić się zapytam dosłownie. Wpadam w depresję.

Odnośnik do komentarza

Tak już jest w życiu, że musimy sobie radzić w różnych skrajnych sytuacjach.
Z bólem nogi może da się coś zrobić, nie piszesz jak dawno był wypadek, czy to z czasem minie pytaj lekarzy, niech coś robią, żeby przywrocić pełnosprawność nogi.

Załamywaniem się niczego nie osiągniesz, są różne prace fizyczne siedzące, więc pozostaje nie użalanie się na sobą, pogodzenie się z rzeczwistością, innego wyjścia nie ma.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Nie jestem lekarzem, więc w sprawie powikłań i bólu po wypadku samochodowym nie jestem nic Panu w stanie poradzić. Sugerowałabym konsultację u lekarza, by może jeszcze raz przebadać Pana nogi. Co do pracy zawodowej, rozumiem, że z racji dolegliwości nie może Pan wykonywać prac fizycznych. To zrozumiałe. Na rynku pracy są jednak oferty np. pracy wirtualnej, na komputerze. Warto też przejść się do MOPS-u i zapytać, czy nie przysługują Panu jakieś świadczenia. Rozumiem, że jest to dla Pana bardzo trudna sytuacja, ale proszę nie tracić nadziei. Wierzę, że znajdzie Pan pracę dla siebie i poczuje się Pan potrzebny. Życzę powodzenia i dużo zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Kawa ten wypadek zrojnowal mi częściowo życie. Posiadam tytuł licencjata, ale nie ma znajomości by dostać normalną pracę. Oj na pewno się nie poddam choć to przybija. Nie mam zamiaru przez jakiegoś gnoja nie wiem składać długopisów. Muszę chyba inaczej wszystko rozwiązywać i stać się egoistyczny bo inaczej w tym kraju po sprawiedliwość się nie sięgnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...