Skocz do zawartości
Forum

Jak obudzić w sobie chęć do życia?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy mam coraz większe problemy ze wstawaniem rano,nic mnie nie cieszy... Praca której nie lubię nie była dla mnie problemem a teraz ... Czuje ciągłe zmęczenie i niechęć do wszystkiego.Najlepiej to bym nie wychodził z łóżka.Miałem ostatnio dwa przypadki kiedy coś robiłem leżąc w łóżku i urwał mi się film następnie budząc się następnego dnia zastanawiałem się jak to się stało... Nie wiem czy choroba moja jest na tle psychicznym lub innym zdrowotnym,mogę dodać też że mam czasami bule poniżej pępka lub po prawej stronie w okolicy wątroby,miałem problem z wydalana krwią w kale,krew była jasna,bardzo widoczna tak po prostu wyglądała jak świeża,krwi dużo a kału mało.Nic z tym nie zrobiłem ale zaczęło się uspakajać,krew czasem widuje ale już mało.Czasem mam podwyższone ciśnienie do 180.Ostatnio znalazłem ojca jak wisiał,spadło wiele obowiązków teraz na mnie a wcześniej też nie było za miło ponieważ pił i czasami mu odwalało.Ogólnie rzecz biorąc z problemami zawsze byłem sam i sam sobie z nimi radziłem a w domu często byłem dyskryminowany i uważany za gorszego przez co bardziej mnie to przybijało.Biorąc przykład z góry topiłem smutki w alkoholu,czasem do tego dochodziły inne rzeczy.Aktualnie wszystko odstawiłem,czasami wracam do butelki ... Nie posiadam ubezpieczenia żeby pójść do lekarza ponieważ pracuje na czarno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...