Skocz do zawartości
Forum

Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę?


Gość ChudyBolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChudyBolek

Mam do Was pytanie, powiem krótko: Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? Jestem trochę nieśmiały, więc wolałbym spokojniejsze miejsce, a zarazem, żeby dziewczyna się nie nudziła, bo zbyt gadatliwy też nie jestem i o czym najlepiej rozmawiać?

Odnośnik do komentarza

możesz zabrać ją do kina, albo np. na spacer coś pozwiedzać jeśli meiszkacie w ładnym mieście, możecie umówić się też na rower, pojechać sobie gdzieś do parku czy coś i tam zjeść lody, wtedy spędzicie trochę czasu razem a niekoniecznie będziecie musieli nawijać do siebie cąly czas, bo jadąc rowerwem może byc problem

Odnośnik do komentarza

Generalna rada to zabierz ja w miejsce gdzie będzie się czuła bezpiecznie i będziecie mogli spokojnie porozmawiać. Ona ma na początku nabrać do ciebie zaufania. Zabranie do kina to najgorszy pomysł z możliwych. Pierwsza randka, macie się poznać, porozmawiać, popatrzeć na siebie, pomilczeć chwilę by wytworzyć intymność a tutaj ci radzą iść do kina...idiotyzm. Dobrym pomysłem jest zabranie jej do jednej kawiarni albo pubu i zmiana na następną spacerkiem po miescie. Sprawisz na niej wrażnie że choć to pojedyncza randka - więcej razem przeżyliście. Jeśli to pierwsza randka i ty ją zapraszasz, zawsze zawczasu wiedz gdzie ją zabierzesz wliczając w to tamto drugie miejsce. Niedopuszczalne jest byś z nią gdzieś weszedł a tam było zajęte a nie wiedziałbyś co zrobić. Nie słuchaj tych kobiet, które radzą ci pytać się dziewczyny gdzie by chciała iść. Musisz to zdecydowanie wiedzieć sam z góry. Pamiętaj że mamy zawsze tylko jedną szansę by zrobić pierwsze wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

też tak myślę, może jakiś klimatyczny kameralny pub, dobre winko.na pewno nie tam gdzie są tłumy ludzi i nie będziecie mogli skupić się na sobie, no i faktycznie musi czuć się bezpiecznie więc np.spacer po lesie odpada :) może kolacyjka w dobrej restauracji, nie przesadnie ekskluzywnej ale też nie pospolitej, wtedy nawet jak jest na diecie będzie mogła wybrać coś dla siebie i myślę że zaimponujesz jej tym, pokażesz klasę, a kolacja zawsze jest romantyczna...i kup jej kwiaty :) umówiłam się kiedyś z kolesiem, który powiedział "chciałem kupić ci kwiaty, ale kupiłem marlboro bo wiem że lubisz..." i chyba domyślasz się jaki był finał hehe :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dobra restauracja zawsze zrobi pozytywne wrażenie. Ja swoją zabrałem do Akademii na Różanej i bardzo jej się podobało. Ten wieczór należał do udanych. Najpierw smaczna kolacja, romantyczna atmosfera, a potem klasycznie długi spacer.

Odnośnik do komentarza

Myślę że to zależy od pogody ale ta akurat dopisuje ostatnio ;)
Uważam że warto połączyć spacer po jakimś fajnym miejscu np parku lub ładnych okolicach miasta w zależności gdzie mieszkasz . I koniecznie wybierz jakieś fajne miejsce gdzie można usiąść napić się czegoś dobrego i coś zjeść . Najlepiej żeby można było tam zjeść zarówno coś słodkiego typu lody, cistko a także coś wytrawnego np sałatkę czy coś innego bo dziewczyna rzeczywiście może być na diecie itd
Wybierz miejsce raczej spokojne a nie to najbardziej oblegane w środku miasta :) Kino moim zdaniem na pierwsze spotkanie to zły pomysł bo wtedy nie można porozmawiać i się poznać. Druga randka w kinie ok.

Odnośnik do komentarza

Na mnie podziałała romantyczna kolacja w restauracji Akademia. Menu bardzo bogate, a dania po prostu powalają smakiem. Do tego nietuzinkowy klimat miejsca. Wszystko było tak, jak powinno to wyglądać na długo oczekiwanej randce:)

Odnośnik do komentarza
Gość Michał lubię randki

Uważam, że nie ma co od razu szaleć. Ona ma polubić Ciebie a nie Twoje możliwości finansowe. Jak będzie warto to możesz zaszaleć ? i znaleźć jakiś pomysł na randkę https://superrandka.pl/ a puki co może skoro nie jesteś gadatliwy to kręgle albo bilard np.

Co do tematów to jeśli Wam zajęcie przestanie ich dostarczać, to na początku takie ogólne pytania, tylko bez przesłuchań. Miło delikatnie możesz pozwolić żeby rozwinęła temat, zapytać jak jej się coś podoba, co sądzi o czymś tam itd...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, laurette napisał:

No i właśnie. Wątek z 2011 roku odświeżony. bo dat nie ma na głównej..

Ale jest data przy pierwszym poście: 5 wrzesień 2011. Wątek odświeżony bo chciał zareklamować stronkę superrandka ;)

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...