Skocz do zawartości
Forum

Związek z nieatrakcyjną dziewczyną.


Gość Pełen wątpliwości.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pełen wątpliwości.

Witam wszystkich. Pod koniec maja poznałem przez Internet pewną dziewczynę. Zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Nie bez znaczenia było to, że naprawdę ładnie wyglądała na zdjęciu. Spotkaliśmy się, było bardzo miło, przy pierwszym spotkaniu przegadaliśmy 5 godzin i skończyliśmy tylko dlatego, że było już po północy. Jest tylko jeden drobny problem - okazało się, że zdjęcie nie oddawało rzeczywistości. Dziewczyna nie jest może ekstremalnie brzydka, ale jest po prostu dość "puszysta", i zwyczajnie nieatrakcyjna fizycznie. Czasami nawet zdarza się, że czuć od niej trochę nieprzyjemny zapach. Z jednej strony lubię spędzać z nią czas, fajnie się z nią rozmawia i kiedy się spotykamy, to nawet nie wiadomo kiedy mijają kolejne godziny, a z drugiej znamy się już dwa miesiące i w tym czasie widzieliśmy się z 8 razy i nawet się nie całowaliśmy. Staram się znaleźć jak najwięcej pozytywów w jej wyglądzie, ale nawet nie jestem pewny, czy byłbym w stanie uprawiać z nią seks. Czuję, że nasza relacja staje się coraz bliższa, na początku to ja proponowałem spotkanie, teraz ona to robi i nawet byliśmy razem na weselu. Co zrobilibyście na moim miejscu? Albo coraz bliższa relacja z dziewczyną, która nie pociąga mnie fizycznie, albo rezygnacja z tego i ogromny żal, że zostawiłem taką fajną (pod względem charakteru) dziewczynę.

Odnośnik do komentarza

Nikt za Ciebie nie dokona wyboru. Sam musisz rozstrzygnąć, czy interesuje Cię znajomość z dziewczyną, która odpowiada Ci osobowościowo, ale fizycznie Cię nie pociąga, czy jednak nie chcesz dawać jej złudnych nadziei i zakończysz tę relację. Nie powiem Ci, co masz zrobić, ale przede wszystkim doradzam szczerość. Nie obiecuj jej czegoś, czego wiesz, że nie będziesz w stanie jej dać, sprostać jej oczekiwaniom. Myślisz o swoich uczuciach. Zauważ, że ta dziewczyna też ma uczucia, też możliwe, że chce się zaangażować bardziej w relację z Tobą. Nie dawaj jej nadziei na wielki związek, by nie złamać jej potem serca. Z drugiej strony, odpowiedz sobie na pytanie, czy warto skreślać taką fajną znajomość, tylko dlatego, że dziewczyna jest puszysta? Może lepiej powiedzieć, że może związek Wam nie wyjść, ale fajna znajomość - dlaczego nie? Przecież lubicie swoje towarzystwo. Nie pomogę Ci podjąć decyzji, ale wierzę, że sam jesteś w stanie dokonać najlepszego dla siebie/dla Was wyboru. A może po prostu potrzebujecie czasu i w końcu "to coś" się pojawi? Nie wiadomo. Miłość nie zawsze spada jak grom z jasnego nieba. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jednak sie wypowiem. Wiesz, 2 mce niby malo ale cos juz widzisz. Nie poznales jej jeszcze dobrze z charakteru ale wyglad widzisz od razu. I teraz tak, mowiąc brzydko i slowami facetów (wybacz ale ten podzial jest dobrze znany wśrod was):
sa dwa rodzaje kobiet - takie nadające sie na jakis czas bo sa ladne i atrakcyjne, oraz - takie ktore uroda nie grzesza ale osobowosc maja fajna, z która sie dogadac mozna i moze byc z niej fajna żona.

Wygląda na to ze ta dziewczyna to opcja druga. Zastanów sie kogo wobec tego szukasz. Kogos na chwile czy stałe? Twój wybór. Oczywiscie nie rób nic na sile. Ale moze byc tak ze to z mniej atrakcyjną bedziesz mial lepsze zycie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Skończyłem przy tym, że wygląda inaczej i jest puszysta..
Po co w ogóle zadajesz takie pytanie. Dziewczyna cię "oszukała", nie podoba ci się, boisz się, że innej nie będzie?
Jak się nie boisz, to powiedz, jej by ruszyła tyłek, i zrobiła diete bo jest gruba, i ci się nie podoba. Jak jest taka zajebista z charakteru to tak zrobi skorzystasz na tym a jak się oburzy i odejdzie to będziesz wiedział, że możesz czuć się na tyle pewnie, by nie kierował wyborem przypadek, tylko wybierasz to co chcesz, i na kolejnym spotkaniu jak ktoś będzie wyglądał inaczej to nawet nie podchodz, no chyba, że pasuje ci tytuł jaki strzeliłeś, jeżeli tak, to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza

Sądzę, że jesteś młodą osoba. Powiem tak, uroda przemija(pamiętaj o tym!!!), a jeśli nie pociąga fizycznie, to....Ale czy warto szukać ideału??? Rozumiem 90-60-90, ale co z tego, skoro za kilka lat to się zmieni, i nie będziesz miał o czym porozmawiać???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...