Skocz do zawartości
Forum

Boje sie iść do pracy :[


Gość smuteka1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smuteka1

Nie wiem czy bedzie chcialo mi sie wstawac,boje sie,że bede wyczerpana i bez zycia,ze moje samopoczucie stanie sie gorsze..Boje sie,że bede sie zle czuła wsrod ludzi,że beda mi patrzec na rece,mam mnóstwo obaw,z kolei wszyscy mowia mi,żebym szla do pracy..Ale mam pełno obaw

Odnośnik do komentarza

By zredukować strach przed tym, co nas zatrważa, najlepiej się z tym skonfrontować. Jeśli masz szansę podjąć pracę i się rozwijać, idź tam i spróbuj. Owszem, na początku może być ciężko, pewne rzeczy mogą wydawać Ci się trudne, ale z czasem zobaczysz, że się wdrożysz i będzie łatwiej. I wszelkie lęki dotyczące spotkań z ludźmi, wczesnego wstawania itd. odpłynął. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość trzymmaj sie

najpierw to dostac prace trzeba... Poszukiwanie pracy est traumatyczne. Dla mnie dodatkowo podlosc ludzi byla ciezarem. Na szczescie mialam wyksztalcenie, ktore uzupelniam dwoma dyplomami i pracuje z dziecmi.
Teraz wykancza mnie halas i "ciagle cos chcenie". Ale dzieci chociaz nie sa podle. tylko niewychowywane i pozbawione uwagi rodzicow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...