Skocz do zawartości
Forum

chorobliwie wstydliwy ?


Gość otek22

Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest to, że jestem strasznie wstydliwy . Mam teraz 22 lata, jestem prawiczkiem i tak chyba zostanie, bo nie wyobrażam sobie rozebrania się w obecności kobiety . Chodziłem z dziewczyną, bardzo mi się podobała ale skończyło się to na niczym . Ja lubiłem ją dotykać , pieścić i ale jak ona chciała się odwzajemnić, to się nie zgadzałem no i uznała mnie za nienormalnego i zostawiła. Totalne męki też przeżywałem, jak kilka razy w różnych okolicznościach musiałem rozebrać się u lekarza . W liceum załatwiłem soie zwolnienie z wf , aby nie musieć po lekacjach chodzić z kolegami pod prysznic .
Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?
Czy to można jakoś wyleczyć ?

Odnośnik do komentarza

To, o czym napisałeś, to nie jest do końca wstydliwość czy nieśmiałość, bo jesteś w stanie nawiązać prawidłowe relacje np. z kobietą, o czym świadczy Twój związek. Chodzi tutaj bardziej o brak akceptacji swojego ciała, dlatego obawiasz się, jak inni mogą zareagować na Twoje ciało, sylwetkę. Proponuję zacząć od małych kroków, np. idź na basen, na początku sam, a potem ze znajomymi, idź na plażę się poopalać. Jeśli ośmielisz się w takich sytuacjach, łatwiej będzie Ci w sytuacjach intymnych. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...