Skocz do zawartości
Forum

Związek z dojrzałą kobietą


Gość ZetaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ona - 40, ja - przed 30. Poza tym ma dorastającego syna. Tak jakby od początku coś nas połączyło. Dla mnie ta różnica nie stanowi w ogóle problemu, ale obawiam się, że ona będzie się bała wejść w związek. Jak ją przekonać, że warto?

Odnośnik do komentarza

Myślę podobnie jak wyżej. Ile się znacie tak w ogole? Zastanowiłeś się czy chcesz być z nią w związku czy interesuje Cie tylko ta strona fizyczna. Wybacz, że tak instrumentalnie to ujęłam ale wiek wiekiem i to juz nawet nie o to chodzi na dłuższą metę. Myślę, ze takiego rodzaju zwiazki mają z góry trudniej i nie trzeba wyjaśniać dlaczego. Tak,tak są wyjątki (prawie kazdy w Twojej sytuacji by o nich wspomniał) ale jak widać wyjątki. To i tak Twoja sprawa jednak warto przemyśleć sto razy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z powyższymi argumentami. Związek, w którym jest dość spora różnica wieku, na starcie ma trudniej. Partnerka może mieć obawy, by w całości zaangażować się w relację, myśląc, że Pan nie traktuje tego związku poważnie. Pan natomiast za jakiś czas może zacząć zauważać objawy starzenia się partnerki, co również może być trudne do zaakceptowania dla Pana. To tylko przykładowe, powierzchowne trudności, których jest więcej. Jeśli jednak jesteście ze sobą szczęśliwi, to kibicuję Waszej relacji z całego serca i życzę wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...