Skocz do zawartości
Forum

bardzo chora mama


Gość aba abab

Rekomendowane odpowiedzi

moja mama jest bardzo chora, ma cukrzyce, brak apetytu, chore nogi. Mam rodzenstwo, ale ja mieszkam z mama i sama zalatwiam wszystko.
U mnie w rodzinie byly straszne sytuacje, jej rodzice i tesciowa sprawili, ze w czasie gdy pojawialismy sie na swiecie nie bylismy zameldowani (mama zalatwila mieszkanie, z ktorego rodzice ja wymeldowali, chodzili za tym w okresie, gdy chodzilam do przedszkola a babka nie chciala nas zameldowac). Ja i siostra chodzilysmy do szkol muzycznych.Żeby zdobyc zawod musialam zrobic jeszcze kilka uprawnien, zarabiam ponizej sredniej krajowej.
Jest mi tak strasznie trudno. Moja mama na moje porazki reagowala agresja, wypominaniem mi porazek. Teraz jest bardzo chora, oslabiona, bardzo schudla. Mowi, ze na operacje i tak nie pojdzie, bo boi sie powiklan.
Ja przez walke o prace, ktora w koncu po kilkunastu latach chyba dostalam na dluzej ledwo funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak, namów mamę na wizytę u lekarza, porobi wyniki, przynajmnej będzie wiedziała co jej dolega, nie musi się leczyć, jej wybór.
Nie wiem dlaczego przeczuwa operację, jeśli nawet, to nikt jej do niczego nie zmusi.
Sama musi decydować o sobie, ty możesz tylko namawiać na leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...