Skocz do zawartości
Forum

Nienawidzę swojej płci


Gość On30

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mam robić. Mam 30 lat i wciąż nienawidzę swojej płci. Nienawidzę tego, że jestem mężczyzną. Nienawidzę tego że społeczeństwo wywiera na mnie taką presję. Nienawidzę tego, że jestem brzydszy od kobiet. Nienawidzę że mam tylko dwie ścieżki życiu, albo być męskim i dobrze zarabiać, albo być samotnym. Denerwuje mnie to, że muszę płacić za seks, choćby niebezpośrednio. Mam kiepską pracę, ale przynajmniej mało ode mnie wymagają. Niby jestem programistą JAVA i mógłbym więcej zarabiać, ale nie chcę mieć więcej obowiązków. Moja narzeczona mi to wypomina ciągle to i to że nie mam prawa jazdy. A ja się boję prowadzić.
Żałuję że nie jestem kobietą, że nie mam takiej pięknej figury, że nie jestem ciągłe adorowany jak kobiety i to bez względu czy dobrze zarabiam czy nie. Chciałbym wyglądać jak kobieta, zachowywać się jak kobieta, ale nie chciałbym pernamentnie się zmieniać. Byłem na kilku terapiach, ale wszedzie mówią że jestem nie dojrzały. Nie wiem co robić, ale jest coraz gorzej i mam myśli samobójcze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...