Skocz do zawartości
Forum

Koleżanka z pracy pytanie dla mnie ważne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pracuje jakiś miesiąc w pewnej pracy, i ostatnio przeniesione mnie z innymi kilkoma pracownikami do innej grupy i jedna koleżanka z tej mojej grupy 2 razy wspomniała że na naszej grupie się nie odzywam do dziewczyn w ogóle a w innej grupie bardzo gadatliwy jestem z chłopakami( chodzi jej o to głównie ze mało się odzywam w mojej grupie, gdzie ja tak nie uważam, a w obcej grupie z jakimiś tam gościa i gadam bardzo sporo mimo że ich nie znam prawie, nie wiedziałe Jej co odpowiedzieć, bo sam tak naprawdę nie wiem dlaczego w mojej grupie pracowniczej mniej mówię do niektórych osób niż do osób na innej zmianie których prawie nie znam, z mojej grupy też nie znam ich jakos dobrze bo tą pracę mam jakoś od miesiąca, nie wiem o co chodzi tej koleżance jak mam ją interpretować, jakoś z mężczyznami tam akurat na innej zmianie się jakoś dogadałem bardzo i tak wyszło że nawiązał z nimi fajny kontakt, a ona jakby mi to już wypomniala 2 raz, może głupie pytania zadaje, ale ciągle mi to po głowie teraz chodzi i nie daje spokoju, jak mam takie coś interpretować, jestem nowy w tej robocie, co ja poradzę że po przeniesieniu na inną grupę po 3 jestem bardziej rozmowy tymi ziomka i niż osobami z mojej grupy z którymi robię więcej czasu, gdzie głównie dziewczyny tam są, ciekawi mnie po prostu jak mam interpretować zdanie tej koleżanki która 2 raz mi to wypomniała żartując.

Odnośnik do komentarza

Może takim przytykiem, żartem owa koleżanka chciała Cię sprowokować właśnie do rozmowy? Następnym razem, jak coś Ci wypomni albo do Ciebie zagada, powiedz jej, że jesteś jeszcze "nowy" w tej pracy i dopiero się rozkręcasz, badasz grunt ;) Mów dowcipnie, trochę z przymrużeniem oka ;) Takie dowcipne podejście do rozmowy skraca dystans. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...