Skocz do zawartości
Forum

Mam 30 lat i jestem dziewicą


Gość catr1304

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciałabym się jeszcze kiedyś zakochać. Często mam sny erotyczne, chciałabym się w końcu przespać z mężczyzną. Czuję, że ominęło mnie w życiu coś pięknego. Boję się jednak, że dla mnie już za późno. Wprawdzie młodo wyglądam, ale czuję się jak ktoś, kto się zestarzał, zanim skorzystał z młodości. Przeżył ktoś z was pierwszy raz po 30? Czy w ogóle jest jakaś górna granica wiekowa pierwszego razu? Przecież nie przeżyję go w wieku 50 lat!Wyobrażacie sobie moje cierpienie? Wszędzie chodzę sama,na przykład do kina. To dla mnie męczarnia, gdy widzę pary 20-, 30-latków, które trzymają się za ręce i się do siebie przytulają. Widzę czasami nawet 16, 17-latków. Żałuję, że nie przeżyłam pierwszej miłości w liceum, jak większość moich rówieśników. To musi być coś pięknego. Ale mi zabraniano. Teraz już chyba za późno. Chyba rodzice za bardzo chcieli mnie chronić. Udało im się, ale chyba w zamian okradli mnie z bardzo pięknego uczucia. Katastrofa. Wielu moich znajomych jest po ślubie, niektórzy dawno mają dzieci. Ciągle się zastanawiam, co poszło nie tak, czemu akurat ja się stałam taką kaleką. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Patrzy Pani na swoją sytuację jako na problem, zazdroszcząc innym związków, rodziny, dzieci. Myślę, że fakt, iż jest Pani 30-letnią dziewicą niepotrzebnie postrzega Pani w kategoriach przeszkody czy jakiejś trudności. Jest Pani wciąż młodą kobietą. Sama Pani napisała, że wygląda Pani młodo. Całe życie przed Panią, dlatego proszę nie poddawać się zgorzknieniu, ale patrzeć w przyszłość z optymizmem. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witaj rówieśniczko, też mam 30 lat. Ty masz jeszcze o tyle dobrze, że jesteś kobietą. A wiadomo, że z kobietami w tym temacie jest inaczej. Ja jestem 30 letnim prawikiem i ja to dopiero się mam. Faceci jednak bardziej "najeżdżają" na swoje życia. Przewalone, to można dodać.

Odnośnik do komentarza
Gość przyczyna i metoda

przyczyną pruderyjne wychowanie przez rodziców i brak wychowania seksualnego w szkole. W związku z tym taka osoba nawet nie wie co to orgazm masturbacyjny i nawet nie dąży do prawdziwego seksu, a lata lecą, lenistwo i wygoda też, bo nie ma prania przysłowiowych pieluch i gderania małżonka..
Spróbuj masturbacji, a jak spodoba ci się orgazm, to do 40-stki możesz jeszcze urodzić se dziecko, i dla niego żyć i nim się cieszyć, no i masturbacją, konieczną dla zdrowia, też.
Notabene, brak orgazmów/rozładowania seksualnego pada ma mózg..

Odnośnik do komentarza

Dlaczego niby brak rozładowania seksualnego siada na mózg? Mnie się zawsze wydawało, że tego typu twierdzenia to głupie żarty. Czy to ma jakiekolwiek naukowe podstawy? Przecież kiedyś ludzie mieli bardziej restrykcyjne podejście do seksu niż dzisiaj. A księża i zakonnice? A aseksualiści? Przecież żyją całe życie bez seksu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...