Skocz do zawartości
Forum

Mobbing w Poznaniu


Gość Grazyna Florczak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grazyna Florczak

Mam na imie Grazyna.Mam 40 lat.Od jakich 10 lat jestem ofiara mobbingu w najgorszej jego postaci. Zaczelo sie gdy pracowalam w jednej z poznanskich ksiegarn w znanym centrum handlowym.Niektorym nie podobalo sie ze tam pracuje i zaczelo sie. Przesladowanie, sledzenie, wyzwiska i upakarzanie.Systematyczne, codzienne niszczenie. O tym jak mnie przesladowano i upakarzano nie napisze mysle, ze to jest ponizej kazdegom poziomu. Skala nacisku przerazila mnie jak wielu jest ludzi, ktorych widzialam pierwszy raz w zyciu i ktorzy nienawidza mnie od tak poprostu.Ta zazdrosc, jakas dziwna zawisc wrecz mialam wrazenie, ze gdyby mogli i mieli na tyle odwagi zabili by mnie. Caly czas czulam na sobie ich brud, poprostu wyzygiwali sie na mnie i tak dzien w dzien przy nie reagowaniu innych niewiem czy ich nie bylo czy bali sie.Przegralam odeszlam z pracy.Podaje do wiadomosci ze to ja odeszlam nie jak powszechnie wiadomo ,,wyrzucono mnie,, i znowu i znowu po dziesieciu latach odzylam w ich swiadomosci jako cos nie jako ktos do wyrzucenia tym razem zdomu w ktorym mieszkam w Poznaniu na ulicy G... I znowu plotki wywiska tym razem krzycza pod oknem, byc moze i nagrywanie prywatnych sfer zycia.Mobber jest okrutny, cichy, niewidoczny tak ze trudno mu cokolwiek udowodnic.Mnie juz zniszczono ja nie mam zycia i odwagi na nic innego. Wygrali w koncu jecen przeciw wszystkim...niewiem czy to jakas wielka sztuka. Pisze, zeby uczulic Was na nieszczescie innych by ze wszystkich sil zwalczac takie wydaje sie karygodne zachowania.To nieludzkie, podle i nikczemne zachowanie tchorzy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...