Skocz do zawartości
Forum

Rok abstynencji od marihuany i coraz większe problemy psychiczne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromny problem podłoża psychicznego i boje się, że nigdy nie wrócę do równowagi psychicznej, dlatego proszę o pomoc, bo mój lekarz psychiatra nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie, więc może neurolog będzie w stanie. Wczoraj minął mi rok abstynencji po 7 latach palenia marihuany, z czego ostatnie 3-4 były nałogowe codziennie. Wraz z podjęciem abstynencji wystąpiły u mnie perypetie ponarkotykowe, które objawiały i objawiają się do dzisiaj, czyli kolejno derealizacja, problemy z koncentracją, pamięcią i w początkowych fazach lęki, ale dzięki lekom ustabilizowały się do poziomu minimum. Najbardziej martwi mnie zakrzywione postrzeganie rzeczywistości, które objawiają się tym, że jak patrze na liczby to kumulują się dziwne myśli odrealnienia takiego, że jest to dla mnie takie obce, odrealnione, że jak to jest możliwe, że popęd technologiczny jest na nich oparty, analizuje że 1 to 1 i tak dalej, albo po liczbie 9 jest 10 i ciągle je analizuje, tak samo jest z wieloma rzeczami, patrze na telewizor i zastanawiam się, jak to jest możliwe, że coś takiego zostało wyprodukowane i że działa. Ze słowami jest podobnie. Widze jakieś słowo i zastnawiam się, dlaczego A to A i wymawiam sobie w głowie tą litere i zastanwiam się dlaczego akurat jest tak a nie inaczej. Strasznie boję się tych myśli,a budze się codziennie rano i ciągle jest to samo. Nie potrafie sobie tego wyborazić, że te myśli kiedyś miną i przez to czesto myśle o samobójstwie, bo te myśli tak bolą, że ciężko się żyje. Przez ten rok abstynencji moje problemy z psychika się tylko pogłebiają. Proszę o pomoc, bo już nie daje rady psychicznie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...