Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego chłopak mnie ignoruje?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy on próbuje robić mi na złość? Chłopak z którym łączy mnie tylko seks próbuje zrobić mi na złość...zacznę od tego,ze spotykamy się od ponad roku sporadycznie tylko na seks..poza tym nic nas nie łączy,zero kontaktu:) odzywalismy się do siebie tylko jak chcieliśmy się spotkać..Ostatnio jak się spotkaliśmy powiedział mi,ze jest obrażony o chłopaka z którym się całowałam. Jak w klubie bawię się z jakimiś chłopakami nie spuszcza z nas wzroku. Ostatnio miały miejsce dwie takie sytuacje w których mnie wystawił. Umówiliśmy się na seks było okej itd ale nagle mi napisał ze jednak nie ma ochoty. Nie wiem czy to dlatego ze bawię się w klubie z innymi facetami czy co..Pozniej tak samo napisał czy dziś u mnie,zgodziłam się. Umówiliśmy sie ze po imprezie jedzismy do mnie razem. Nagle on mi napisał żebym pojechała sama a on dojedzie bo musi coś jeszcze załatwić. Tak tez zrobiłam..a on nie przyjechał później nawet nie odpisał ani sie od tego czasu nie odezwał. Była tez taka sytuacja ze sprzeczałam się w klubie z jakaś laska on ja znał. I stanął po jej stronie,nie po mojej. Raz tez widział jak bawiłam się z takim chłopakiem i na drugi dzień mi napisał ze mam iść do niego. Czy on to robi specjalnie? Czy mu to daje satysfakcję?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...