Skocz do zawartości
Forum

Jest na tym swiecie jakis dobry lekarz?


Gość Bart8899

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bart8899

Czy jest na tym swiecie psycholog/psychoterapeuta ktory na prawde potrafi pomoc, a nie tylko liczyc pieniadze? Ktory nie przedluza czasu aby spotkan bylo jak najwiecej, przez co wiecej pieniedzy wyciagnie ode mnie, ktory umie rozmawiac z ludzmi i dzialac a nie prowadzic nudne rozmowy o niczym? kazdy nie umie nic doradzic, ktory potrafi dobrze zdiagnozowac problemy i pracowac nad nimi z pacjentem? To Lekarz ma byc od tego zeby rozpoznac moje problemy i powiedziec co mi jest a nie ja!!!! Nikt nie potrafi pomoc tylko pieniadze sie licza, caly czas tylko chodze od jednego do drugiego i trace pieniadze na psychologow a zadnej pomocy nigdy nie uzyskalem, zadajecie tylko dziwne i nudne pytania, u wszystkich ktorych bylem wydaje sie jakis znudzony, nie przejety, chodze od kilku lat do psychologow bo jestem w zlym stanie ale caly czas jestem w tym samym miejscu bo nie umiecie pomoc i widocznie musze byc cale zycie w tym beznadziejnym stanie bo nikt nie umie pomoc bo traktujecie kazdego tak samo i tylko pieniadze najwazniejsze, nie wiem czemu tacy ludzie sa lekarzami jak nie umieja pomoc a tylko biora za to pienaidze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...