Skocz do zawartości
Forum

Jak to ponownie zainteresować


Gość Adela1022

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adela1022

Pisałam jakiś czas temu o chłopaki, którym chciałam odnowic kontakt. Jak za pewną radą , powiedziałam mu o depresji że teraz wróciłam do normalności i że chciałam naprawić naszą znajomość bo jest naprawdę fajnym facetem i rozmawiało nam się świetnie. Bo tak bylo. Widzieliśmy sie, było fajnie. Polezelismy na piasku rozmawiając. Nawet miałam czasem wrażenie, jakby patrzył na mnie jak kiedyś. Ale może to tylko moja wyobraźnia. Przez portale jakoś nie rozmawialiśmy nigdy dużo. Ale pamiętam że on po 2 spotkaniach potrafił dzwonić do mnie, pisać SMS i w ogóle był mega zainteresowany. No cóż teraz nie mogę oczekiwać tego samego. Wysłał mi wczoraj zdjęcie, które znalazł w Internecie że mną i napisał że jestem na jego liście na zimna kawę i się odezwie. Tak więc czekam czy się odezwie czy nie ...

Postanowiłam poczekać i nie odzywać się pierwsza, bo przez ostatni czas to ja głównie inicjowalam kontakt i spotkanie i czułam się już trochę nachalna. Bardzo mi zależy żeby to jakoś naprawić Ale nie mam pomysłu jak postępować... wtedy to spotkaliśmy się raz, drugi... ta znajomość tak szybko się rozwijala, nie musiałam się zastanawiać co robic.
A tu mam wrażenie, że chyba to ja chce. Chociaż bez problemu chciał się spotkać.
Mówi że teraz nie ma za dużo czasu. Chociaż kiedyś jeszcze mówił mi, że jeśli się chce to znajdzie się nawet godzinka.
Nie chce wyjść na desperatke, a nie mam już pomysłu jak go na nowo zainteresować.
Dajcie jakieś wskazowki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...