Skocz do zawartości
Forum

Czy niszczę swoją dziecięcą niewinność?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Nazywam się Ola Mam 14 lat i od jakiegoś roku się masturbuje. Jestem ateista, słyszałam że wg niektórych religii to grzech. Bardo wstydzę się tego tematu, nikomu nie chce mówić o tym w cztery oczy, wiec zwracam się z prośbą o odpowiedzi na pytania przez internet. Sprawiam sobie przyjemnosc pocierając miejscem intymnym o poduszkę. Okropnie mi się to pisze i mi wstyd, ale przynajmniej przyznałam się przed samą sobą ze tak jest. Czasem mi się zdarza, że kiedy mam w szkole ,,zboczony nastrój" to potem w domu mam strasznie na to ochotę, a kiedy to skończę, szarpie mną poczucie winy...tylko sek w tym ze nie wiem za co! Nie rozumiem. Mówię sobie ze źle robie, a z drugiej strony nie wiem czy to takie złe. Nigdy nie chciałam czegoś takiego robić. Proszę o odpowiedz..czy to coś złego? Czy niszcze swą dziecięca niewinność? Nie ma powodów aby w taki sposób sprawiać sobie przyjemnosc. Mam normalna rodzinę, zwykle życie. To nie tak ze mam problemy psychiczne i musze to rozładować, wiec czemu takie niedojrzale dziecko jak ja tak robi? - z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...