Skocz do zawartości
Forum

Brak znajomych


Gość Lelik104

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lelik104

Witam, od pewnego czasu mam problem. Straciłem wiele dobrych znajomych przez pewne wydarzenie. Zauważyłem u siebie dziwne rzeczy. Nie lubie imprez, dyskotek itd. ale strasznie chcialbym na nie dostawac zaproszenie. Czyli czuc sie docenionym ze ktos chce mnie miec na imprezie, ale i tak bym na nia nie przyszedl. Kolejna sprawa to to ze mam zapedy ekstrawertyczne, ale nie pasuje mi moje otoczenie. Nie mam z kim zawierac znajomosci bo nie podobaja mi sie zachowania/charaktery osob dookola. Przez to czuje sie coraz bardziej samotny, patrzac na to ze ostatni raz na wiekszym wypadzie ze znajomymi bylem rok temu.

Odnośnik do komentarza

Lelik104, rozumiem, że masz potrzebę posiadania przyjaciół. Nie jesteśmy samotną wyspą. Zauważ jednak, że jeśli dotychczas dostając zaproszenia od znajomych na imprezy, nie korzystałeś z nich i nigdy na tych imprezach się nie pojawiałeś, to być może wyszli z założenia, że nie warto Cię w ogóle zapraszać, bo i tak nie skorzystasz. Sam być może trochę zapracowałeś na swój aktualny stan rzeczy. Poza tym, zauważ, że sam napisałeś, że nie odpowiada Ci charakter niektórych z Twoich znajomych. Możliwe, że oni również czują, że Ty nadajesz na innych falach, dlatego Cię unikają. Oczywiście, nie wiem tego na pewno, tylko spekuluję, zastanawiam się. Jeśli zależy Ci na jakiejś znajomości w sposób szczególny, sam wyjdź z inicjatywą, zaproś gdzieś daną osobę. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...