Skocz do zawartości
Forum

Czy da się to jeszcze naprawić?


Gość Lilka1994

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilka1994

Witam. Pół roku temu poznałam świetnego chłopaka, spotykaliśmy się miesiąc. Bardzo mu zależało. Niestety los tak chciał, przyszła śmierć mojej bliskiej osoby i popadłam w depresję ( już chorowałam od dawna ale na lekach i pogorszyło się ) on o tym nie wiedział. Zaczęłam mniej wychodzić, telefon częściej wyciszony. Tylko leżałam i wegetowała. On się obraził , nie rozumiał i to wszystko się rozsypało....
W końcu dzięki terapeucie i lekach znów wróciłam do życia. Odezwałam się do niego. Byliśmy na kawie i było jak kiedyś... Tak miło. Ale napisałam do niego ostatnio i pisze tak oficjalnie... Wczoraj miał napisać, cisza. Mówił tydzień temu że idziemy w niedzielę na drugą kawę i nie wiem czy to wypali... Piala już chyba 3 razy pierwsza i już mi głupio że się narzucam. Oczywiście przeprosiłam go i powiedziałam że jeśli nasz kontakt się odnowi to mu to wszystko wytłumaczę itp. powiedział że przeprosiny przyjmuje i że mnie wysłucha, ale że sam tematu nie będzie rozpoczynał.

Nie wiem czy jest jakaś szansa na naprawienie? On się nie odzywa, ale na kawę zgodził się od razu. I to nawet sam napisał po tygodniu kiedy kawa. Więc nie wiem.... Co zrobić

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimka01

Myślę, że powinnaś sama wyciągnąć go na kawę i opowiedzieć mu całą prawde. O stracie bliskiej osoby, o depresji. Otwórz się przed nim jeśli Ci zależy. Musisz być szczera, jeżeli chcesz aby coś z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...