Forum Psychologia

Problem z orientacją seksualną

Nieznany01

Nieznany01

Witam od pewnego czasu mam problem z moją orientacją seksualną. Gdy kiedyś pomyślałem że mogę być gejem przeraziło mnie to gdyż nie chciałem i nie chce nim być. Miałem dwie dziewczyny niestety pierwszy związek zakończył się kilkukrotną zdradą z jej strony, drugi tak że wolała innego. Nie podniecają mnie mężczyźni ani nie masturbuje się myśląc o nich. Cały czas mam uczucie strachu że co jeśli jestem, ta myśl nie pozwala mi się cieszyć z życia. Od zawsze miałem pociąg do kobiet, teraz zmalał ale nadal je wole. Nigdy nie miałem żadnych kontaktów homoseksualnych. Wiem że to głupie ale mam myśli tego typu co jeśli wyjdę na pasy i samochód mnie potrąci i dlatego boję się wyjść. Jestem teraz sam, chciałbym spróbować z nową dziewczyną ale boje się wszystkiego dosłownie, że nie wyjdzie itp. Dziś miałem pierwszy w życiu orgazm we śnie nad ranem, śniło mi się że masturbowałem się czarnym dildo (normalnie tak jak facet się masturbuje).

205911 nieznany01 Mężczyzna, 22 lata, Łututuów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Paweł26lat

Paweł26lat

Z tego co napisałeś to na pewno nie jesteś gejem nie przejmuj tym się ja też kiedyś tak myślałem miałem wątpliwości że może jestem ale to tylko takie głupie myśli i przejdą za jakiś czas na pewno poznasz jakąś dziewczynę.

205483 pawel26lat Mężczyzna, 28 lat, Podkarpacie
Nieznany01

Nieznany01

Mam te myśli od kwietnia, dziękuje za odpowiedź. Najbardziej obawiam się że nie będę szczęśliwy z żadną dziewczyną a bardzo tego chce, poprostu boje się że się w żadnej nie zakocham tak że będę czerpał z tego szczęście.

205911 nieznany01 Mężczyzna, 22 lata, Łututuów