Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość


Gość Nata 27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nata 27

Witam
Mam chłopaka ( jesteśmy razem pół roku) który jest chorobliwie zazdrosny o każdego mężczyznę. Wystarczy że ktoś o coś mnie zapyta na fb albo z kimś pracuje i już uważa że miedzy mną a innym mężczyzną wywiązuje się wieź bo on napisał albo rozmawiam ze mną. Czy da się nad tym pracować? Co zrobić aby on zaczął mi ufać?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co jest źródłem zazdrości u Twojego partnera. Czy dałaś mu powody, żeby Ci nie ufał? Czy wcześniej miał dziewczynę, która go zraniła lub odrzuciła? Czy raczej ma niską samoocenę i dlatego wątpi, że może Ci się podobać i że będziesz mu wierna? Znając przyczynę zazdrości, można nad nią skutecznie pracować pod okiem terapeuty.

Odnośnik do komentarza
Gość Nata 27

Mi się wydaję że raz mogłam mu dać powod chodź nie świadomie. A konkretnie rozmawial z, nasza kolezanka inasza nie potrafil sie przyznac ze rostal sie ze swoja byla i to bylo przy mnie wiec ja na zlosc nie reagowalam na zaczepki innego mezczyzny. Już wiecej nie dawalam powodow... moj chlopak uwaza ogolem ze jesli ktos juz np napisze do mnie na fb z zwyktym pytaniem albo po prostu jakis znajomy ze mna rozmawia to znaczy ze miedzy mna a ta osoba wywiazuje sie więź

Odnośnik do komentarza

Udzielił koleżance wynikającej odpowiedzi, tak że z niej nie wynikało że się rozstał... A ja na złość go zignorowała, ale jak mnie kolega zaczepiałto mówiłam zostaw ale takim delikatnym głosem nie stanowczym wiec on dalej zaczepiał. I to mojemu się nie podobało

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...