Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mam takie problemy ze snem?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałam wiedzieć co zrobić jeśli chciałam bym się udać do psychologa bez wiedzy rodziców a mam w tym roku skaczone 16lat. Naprawdę bym nie chciała aby wiedzieli bo by na mnie na wzeszczeli że jestem idijotką, nie potrzebuje tego, że jestem dnem życiowym i nie mam mózgu itp. Ja codzień walczę z kolejnym dniem aby tylko nie popełnić znowu samobójstwa(tak miałam próbę samobójczą w tym roku. Po zażyciu leków i popiciu alkocholem dostałam zaledwie całodniowych wymiotów) moi rodzice nie wiedzą że to była próba samobójcza nawet tak by nie pomyśleli. Z moimi rodzinami nie dogaduje się, nie rozmawiamy jak również nie dostaje od nich miłości i wsparcia którego potrzebuję a właśnie to oni są tego przyczyną no i inne poboczne czyniki moje złe oceny w szkole, rówieśnicy. Mam również problemy ze snem przez które spóźniam się do szkoły, zaczęłam nałogowo podjadać, ogromnaaa nerwowość, słaba ocena samej siebie itp. Nie wiem co robić boje się mówić tego ludziom bo nie mam nikogo na kogo mogę liczyć kompletnie nikt. Mam ochotę umrzeć nawet z błachego powodu np zgubiony długopis.... Potrzebuję pomocy to mnie niszczy od sierodka...

Odnośnik do komentarza
Gość PatrycjaI

Potrzebujesz dobrego psychiatry. To nie żarty, musisz zwrócić się o pomoc do profesjonalisty. Ja od lat chodzę do dr i wiem, że bez jego pomocy nie wyszłabym z takiego stanu jak ty. Podstawa to dobra psychoanaliza i terapia indywidualna. Mój pan doktor pomógł mi uporządkować mój sposób myślenia i zapisał mi leki stabilizujące zmienne nastroje. Polecam

Odnośnik do komentarza

Kilka lat temu, gdy nałożyły mi się problemy z synem, małżeńskie i na to finansowe zaczęły się męczarnie z bezsennością. Z tygodnia na tydzień było coraz gorzej, herbatki ziołowe nie pomagały. Do pracy chodziłam wiecznie zmęczona, rozdrażniona, nie funkcjonowałam jak należy. Musiałam sięgnąć po pomoc do psychoterapeuty. Udałam się do znanego w moim mieście psychoterapeuty P. Sowińskiego. Już na pierwszej wizycie tak poprowadził rozmowę i analizę, że otworzyłam się przed nim i wszystkie problemy przedstawiłam szczerze. Na początek oczywiście dostałam leki ułatwiające zasypianie. Jednak po kilku sesjach terapeutycznych leczenie farmakologiczne stało się zbędne. Pan doktor świetnie prowadził sesje i poznałam wiele technik i ćwiczeń ułatwiających zasypianie, z których korzystam do dziś. Ta pomoc była bardzo wartościowa i profesjonalna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...