Skocz do zawartości
Forum

Brak Koncentracji, Świadomości


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat i borykam sie z pewnym problemem, ale od początku. Paliłem marihuane w wieku 16-17 lat bardzo regularnie paliłem non stop przez rok czasu, aż pewnego ranka obudziłem sie i nie wiedziałem co sie ze mną dzieje. Nagle pojawiłem sie w innym świecie, Sen na jawie, brak koncentracji, motywacji brak świadomości że ja to ja, nie potrafiłem myśleć, myśli uciekały mi przez dziure w głowie, nie potrafiłem nic zrobić, z nikim rozmawiać, nie mogłem skleić zdania w całośći, zdarzało sie że gdy coś mówiłem, zaciąłem sie w środku zdania, i nie potrafiłem sobie przypomnieć co przed sekundą miałem na myśli jednym słowem koszmar!. Postanowiłem z tym skończyć, po ok 6 miesiącach wszystkie objawy minęły czułem sie normalnie jak przed paleniem. Wszystko wróciło do normy, aż do chwili kiedy to w marcu tego roku poraz kolejny zapaliłem jeden raz. Mija już 45 dzień a ja czuje sie koszmarnie, nie potrafie myśleć racjonalnie, podejmować decyzji,jestem otępiały, zagubiony, o wszystkim zapominam i nie potrafie się skoncentrować, kiedy siedze cały czas myśle, że jest coś ze mną nie tak. Najgorżej jest w pracy, kiedy szef coś do mnie mówi, wymaga czegoś odemnie a ja niewiem oco mu chodzi, myśle zupełnie o czym innym, wiem że z czasem powinno wszystko minąć, ale chciałbym to jakoś przyspieszyć, biore witaminy, pije melise, leki na uspokojenie(jestem strasznie nerwowy) lecz to nic nie daje. Może ktoś doradzić co zrobić aby to minęło stosunkowo szybko ? nie chcę się tak czuć moje życie to katastrofa od momentu kiedy poraz kolejny zapaliłem. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość Jaracz199992

Witaj kolego, powiem Ci krótko i na temat. Czyste thc ma plusy, bo jest najlepsza metoda na ujsce nerwów i stresu, a na dłuższą metę minusy, takie jak zaniżona koncentracja, słabsza pamięć, otumanienie. Objawy które opisałeś są mi znane, tak bardzo ze bylem zmuszony zrobić tomografie głowy. Co później się okazało, kolezka od którego brałem, mieszał z cukrem dla wagi i pryskal muchozolem dla kopa. Zdarzyło się ze zajaralem tematu z zatrutej gleby, po 20 minutach miałem takie same objawy które opisałeś, doszło do tego ze zdretwialy mi kończyny i nie mogłem wstać bo miałem silne uczucie mdlenia. Nie trwało to tak długo jak u Ciebie ale jednak. Jeśli masz jakieś wątpliwości to idź do neurologa, tylko nie wspominaj mu ze jarales taki okres, ale co jakiś czas. Przez dwa lata paliłem czyste thc i nic mnie nie bolało, paliłem żeby czuć się normalnie, a ludzie którzy mówią ze zioło uzależnia, najwyraźniej naogladali się tvn-u. Teraz mam od dwóch miesięcy detoks, jest więcej energi ale też rozdrażnienie niesamowite, natomiast widzę co się dzieje do okoła mnie i kto jest przyjacielem a kto wrogiem, przy jaraniu zapominasz o problemach które odkładają sie na pozniej i się kumuluja. Jak wspomniałem, są plusy i minusy. Na przyszłość kolezko, jak będziesz widział ze temat wygląda podejrzanie( lepki, mokry, inny kolor niż zielony, białe drobinki, wygląda mało a waży gram) lub pachnie jak stare kalosze, nie pal. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wiem ze caly czas prowokujesz roznych ludzi, w tym mnie glownie, by powyciagales rozne info , wazne info, ukladasz rozne historie, z udzialem roznych ludzi, roznych zdarzen, wymieniasz plec nawzajem, zmieniasz wiek tych osob, dodajesz dzieci istniejace lub nieistniejace, i tak mozna dlugo wymieniac, nie wiem od kiedy ty jestes na tych forach i mnie to nie interesuje, bo duzo tego, sam sobie czesto lub najczesciej odpowiadasz az wyszlo tak, ze trafiles na mnie, zupelnie przypadkiem, bo ja weszlam do ABC ZDR by szukac odpowiedzi medycznych, roznych.
I przez przypadek zobaczylam ze jest FORUM, a gdy kliknelam to zobaczylam rozne tematy/watki i w sumie przez przypadek kliknelam na jeden z nich, co moglo byc pasowac do Nas, ciebie,mnie. Widze,ze bawisz sie w psychologa. Ale niestety jestes za cienki w uszach. Wydaje ci sie,ze masz misje jakas. Wiec napisalam Ci mail, ktory odczytales z wp, ze masz schizofrenie paranoidalna ( przynajmniej tylko tyle) a co jeszcze tam dodatkowo, to psychiatra musi extra dodac. Ale to psychiatra. Jednoczesnie stale wiercisz temat, jakiejs tandety, ktora ci tylek nadstawila. To,ze tandeta byla i jest , to fakt, patrycja klimek, corka Policjanta. Zapomniales o niej powiedziec jak sie poznalismy w ogole. Ale wyraznie podkreslales o Magdzie ( jego siostrze). Magda cie wcale nie interesowala, tylko ta tandeta Patrycja, z wielkim lbem, szeroko rozstawionymi oczami, wielkim nosem i w ogole cala jest przerosnieta i nieproporcojnalna. Ale taki masz gust i ktos ci tez przyklepnal to,ze masz gust. Czyli same bezguscia :),
I majac juz mnie -dziewczyne a potem zone ( slub 2008) ty swiadomie sobie zorganozowales dziewcze do bzykania (mlodsze oczywiscie), ktore zostalo przez ciebie "zaprowadzone" do szczecina, zxebys potem mogl tam stale, przy roznych okazjach jezdzic i ja pukac. Ale ile okazji bylo w tym szczecinie : a to kursy zawodowe kilku dniowe, a to kurs zawodowy 2.5 ok 2,5mies, a to znow tate czesto odwiedzales w szczecinie, z Legnicy z domu Tate twojego odwoziles na statek, a to kilka x ze statkow wracales anonimowo i rzekomo tez u taty w szczecinie zakotwiczyles na ok 2 lub 3tyg. I wiele lat sie tak krecilo wokol tego szczecina, i jak juz wiemy wokol tej Pani, Corki Policjanta, chyba zaczeliscie dzialac razem jak ona skonczyla 19 lat? jakos tak, dobrze licze ?
Miales swiezo upieczona madra, dowcipna, zaradna, piekna i zgrabna zone, ktora byla uwielbiana przez ludzi i szanowana i sama ona (kasia) lgnela do ludzi bo lubi ludzi. Ale tobie to wszystko nie odpowiadalo. Trudno michal. Od razu za to sobie ustawiles Patrycje Klimek, corke policjanta, corka twojego przyjaciela.

Ciekawa jestem czy ten twoj tzw "przyjaciel" mial swidomosc ze jego corka:
- 1. juz sie puszcza ( lub puszczala zanim skonczyla 18lat ?) zamiast wziac sie za nauke w liceum czy gdzies tam.
2. - ze jego corcia (corka policjanta a twojego przyjaciela) puszcza sie z jego przyjacielem Michalem Mis
3. Czy on mogl wrecz wiedziec i wystawic Ci Swoja corke, bo ja widac i po Tobie i innych ludziach, wlasne dzieci sie wystawia, aby tym dzieciom potem bylo lzej w zyciu i zeby mialy dobra partie w zyciu ( rodzice wystawiaja wlasne dzieci innym doroslym ludziom, w imie tzw "przyjazni". Zostales zmianipulowany przez niego.

Wiec jesli on sobie zdaje sprawe ,ze posuwales jego corke, tylko nikt tego glosno przy stole u nich na dolnym slasku nie mowil, to wg niego on-Pawel Klimek zadbal o to,zeby jego niedorosla corka (uczaca sie dopiero w liceum) puszczajaca sie juz z Toba, puszczala sie glownie i tylko z Toba,
w sumie zostales Tatusiem "z polecnia" policjanta, jej ojca, a twojego przyjaciela. I ty sie na to zgodziles.
Bo gdyby Tobie to nie pasowalo i jemu (policjantowi) to bys postapil inaczej,
nie zabralbys jej tam, nie byloby okazji do bzykania i innych tam.
On przeciez musial wiedziec, ze ja bedziesz posuwac. A jesli nie wiedzial, no to sie dowiedzial. Tak czy inaczej oboje jestescie winni tu jako dorosli ludzie, a ona trzecia nie bez winy. Bo nawet jak nie wiedziala wtedy ze masz zone, to chyba jej wiek ok 18-19 lat nie powinien jej pozwolic zadawac sie ze starym facetem (ty miales juz 0o 30lat) , to jest jest dla niej osoba do "zabawy" jako rowiesnik, jednoczesnie ona miala ojca. Wiec tez zabrnela w to. Ja tez mialam 18-19 lat i moi rodzice byli po rozwodzie ale majac te 18, 19 lat w ogole nie myslalam o bzykaniu ani szukaniu facetow do znajomsci w wieku okolo 30lat. Czemu nie szukalam, bo nie bylo mi w glowie sie puszczac ! a poza tym byla nauka , a poza tym sa mialam jak juz kolegow okolo mojego wieku, czyli 18-24 lata max. Ale biorac pod uwage to dziewcze, to miala juz sklonnosci do puszczania sie. Po prostu miala i tyle. Ty zachowales sie z kolei jak pedofil. Tak pedofil a nie nie opiekun na tzw zlecenie jej ojca (policjanta). A sam policjant OJCIEC pozwolil jej wyjechac do Szczecina i wystawil ja Ciebie, abys sie nia zajal, bo masz kase i niczego (wg niego ) nie bedzie jej brakowac, i dalej : on Policjant nie bedzie sie musial martwic lozeniem na bachora : kasa! szkola, dojazdy, ciuchy, zarcie, i inne zachcianki, ale zachcianki byly tez duze i oczekiwania, wycieczki zagrabiczne i inne ! no tak chetnie za twoje misiu jezdzila bo tata by jej nie dal, a potem sie mowilo,ze ona jako twoja kolezanka jezdzila a jego corka, a on twoim przyjacielem. Czyli mamy co? Jawne kurestwo ze sponsoringiem, o ktorym wy wszyscy troje wiedzieliscie. Na pewno Wy, a czy ta jego zona tez ? Mysle,ze tak. Nie sadze, by nie wiedziala, co sie dzieje u jej corki.
Masz przesrane, nic wiecej Ci mowic nie musze. Psychole sa wsrod nas.
Teraz sie martw o to, z kim jeszcze sie puszczala i czy tylko z tym jednym o ktorym wiesz, hahaha ! Fajnie by bylo, zebys jednak byl tym ojcem, tak chciales dzieciatko, to bedziesz mial, chciales taka babke ( nie zone Kasia) to te masz. i mozesz oficjalnie zakladac gniazdko bo ...oficjalnie ja przedstawiles rodzinie w Legnicy.
Hahahahahah. dziekuje ci Michalku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...