Skocz do zawartości
Forum

Czy to już tokofobia ?


Gość ilonazet1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ilonazet1992

Witam mam miesiac do porodu wczesniej nie mialam az takich lękow przed porodem wrecz bylo super cieszylam sie ze zaszlam w ciaze niestety ostatnio mam straszny lek przed porodem praktycznie nie ma dnia nie przeplakanego poca mi sie dlonie ,placze i ciagle mysle co to bedzie . Okropnie boje sie bolu dodam ze choruje na nerwice lękową ale w ciazy nieco sie uspokojila . U lekarza bylam nie chce wystawic mi skierowania na CC ale mysle zeby jeszcze cos pokombinowac . Dodam ze lęki zwiekszyly sie tez przez historie ktore opowiedzialy mi kolezanki o swoich przezyciach . Czy ktoras kobieta dala rade urodzic naturalnie z tokofobia jest tu ktos taki?

Odnośnik do komentarza

To naprawdę wspaniały czas! Warto być na to dobrze przygotowanym. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, że jesli chodzi o kwestie związane ze stresem związanym z porodem, to warto konsultować takie rzeczy z dobrymi specjalistami. Zajrzyjcie do  https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ i tam dowiedzcie się na ten temat więcej. Nie ma sensu nakładać na siebie dodatkowych problemów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...