Skocz do zawartości
Forum

problem z pracą i nerwy


Gość jon_snoww

Rekomendowane odpowiedzi

pare dni temu dowiedziałem się ze z końcem kwietna rozwiązują ze mną umowę i od maja jestem bezrobotny strasznie mnie to dobiło, dopiero co wzięliśmy kredyt, już były plany wakacyjne, mamy troche oszczednosci ale wiadomo że długo tak na nich nie pociągniesz, przez nerwy w ogóle nie mog się skupić, jestem roztrzęsiony, co robić

Odnośnik do komentarza
Gość wielkaszansa

Idź do tego kolesia jeszcze zyskasz na tym bo poznasz coś o wiele większego i potężniejszego a twoja choroba zniknie bo jest śmiesznie łatwa dla wyższej medycyny bo to po prostu choroba duszy powodzenia nie zmarnuj tej wielkiej szansy na nowe życie nie wiem czy coś Cię zablokuje przed przyjściem może Ci którzy Ci źle życzą nie bądź głupia i nie wierz tym blokadom które będą chciały zablokować cię przed prawdziwą i realną szansą na normalne i zdrowe życie .
http://recektorelecza.pl/

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że utrata pracy jest trudnym doświadczeniem. Tym bardziej, że ma Pan zobowiązania finansowe w banku. Proszę jednak nie popadać w pesymizm. Można udać się do UP albo zacząć szukać pracy na własną rękę. Myślę, że nie będzie źle. Ma Pan doświadczenie zawodowe, więc wierzę, że uda się Panu szybko znaleźć nową pracę. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...