Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest? xD


Gość milionerczi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość milionerczi

Mieszkam razem z matką w bolku post-prlowskim, nie mam wykształcenia ani pracy, moją rozrywką jest picie piwa w przysłowiowej bramie z koleżkami. matka mnie utrzymuje z emerytury xD Na forach internetowych kłamię, że mam skończone studium informatyczne oraz własny sklep na allegro na którym dorobiłem się ćwierć miliona xD Piszę też często, że jestem prawiczkiem, co jest nie prawdą, bo korzystałem z usług prostytutki kilka razy xD Czy to syndrom Delbrucka? xD

Odnośnik do komentarza

I co myslisz, ze tutaj po głowce poglaszczemy z radości, ze obrotny 30 latek żyje u mamusi ,z mamusi emeryturki?

Przeciez to Twoje życie. Zyjesz z dnia na dzień na cudzy koszt.
Raczki masz dwie lewe? Ułomny intelektualnie jesteś, ze taki tryb życia prowadzisz?
Może napisałes zapytanie na forum, bo może nawet wymyśliles, ze mamusia wieczna nie jest? Czy chcialbys abyśmy rozkminiali naiwnośc ludzi, ktorzy wierzą żes prawiczek, lub łudzą się, ze kontakt z Tobą to otarcie się o lepszy świat, bo umiesz bajerowac, ześ zasobny i obrotny, bo sklep internetowy prowadzisz?

Zwyczajowo osoba 30 letnia bierze juz odpowiedzialnośc za swoje życie. Ty pewnie tez. Jesli dośc mało piwka wypiles to nawet prosto na nogach stoisz- można uznać, ze to wlasnie jest Twoja odpowiedzialnośc za Twoje życie.

Zycie jest tylko jedno. Tobie się podoba, zeby życ w takim stylu. Co nam do tego? Jakbys miał 15 lat to można byloby probowac Ci podsuwac jakies pomysly, popytywac co pięknego i mądrego możesz uczynić w warunkach w jakich przyszło Ci żyć, o czym marzysz, jak Twoje marzenia mogą Cię budować, rozwijać? A co można poradzić 30 latkowi, ktoremu odpowiada życie z dnia na dzień na koszt mamusi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...