Skocz do zawartości
Forum

Facet naciska na aborcję. Co robić?


Gość Ann_244

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chomiczeku

Co wart jest maz jak zdradził zone z gowniara,mozna go tlumaczyć kryzysem wieku sredniego ,uzywał seksu oby zona nie wiedziała,chciał odmiany innego byc moze wyłuzdanego seksu,a oto skutki i dobrze ci tak ,a on napewno z podkulonym ogonem bedzie wierny zonie i boi sie aby prawda wyszla na swiatło dzienne.Ciebie kochanko mial tylko dla zabawy jak ojciec i corka tak was mozna okreslic wiekowo.To straszne uprawiac seks z dojrzalym facetem 16 lat starszym i co naruchałas sie i dobrze ci tak,jeszcze bedziesz miała wiecej upokorzen jak sie dowie rodzina i zona fagasa...

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie życzę sobie, żeby ktokolwiek mnie obrażał. Po drugie każdy popełnia błędy, wiec nie ma sensu robić z siebie świętego na forum. Po trzecie - różnie bywa w życiu. Ja jestem wolna, on ma żonę. Ja się mogę wiązać z kim chce, nie mam żadnych zobowiązań. On nie musiał iść ze mna do łóżka, a to właśnie on był inicjatorem tego, co nas łączyło. Pewnych rzeczy nie da się cofnąć, niestety.
A dziecko - chce, żeby się urodziło. Raz, ze nie boje się macierzyństwa, a dwa - ponosi się konsekwencje swoich czynów.
Wiem, ze może być różnie, ze mogą pojawić się mega problemy, ale mam nadzieję, ze jakoś ułoże sobie życie.
Wszystkim normalnym, którzy nie oceniali mnie z góry, bardzo dziękuję za opinie

Odnośnik do komentarza

gdybys mu dupy nie dała toby na ciebie nie wlazl,wiedzialas ze ma zone,niestety jestes taka jak wiele innych naiwnych i to skutki,czepilas sie zonatego i co dalej,co nie bylo wolnych mezczyzn i w twoim wieku,wstydu nie masz za grosz,no wszystkiemu to ty winna suka nie da pies nie wezmie,chłop jak kazdy wykorzysta a potem z tymi twoimi spusciznami lezie do zony i oklamuje ja.ciekawe czy ty bys chchciała takiego meza oszuste.no i masz czego sie spodziewałas,pobawił sie toba.fuuuuuj szkoda ze dziecko nie bedzie miało rodziny...

Odnośnik do komentarza

sama sobie jestes winna zadałas sie z zonatym,jestes ta najgorsza przyznaj sie jak cie mozna nazwac,dziecko bedzie bez ojca a na ciebie beda patrzec gdzie ojciec ,dobrze ci,wstydu nie masz,rozlozyłas sie dla zonatego faceta ktory cie potraktował jak dziwke ,brawo ty.

Odnośnik do komentarza

Fakt, autorka popełniła błąd, ale kto z nas błędów nie popełnia? Dlatego uważam, ze nie powinno się na nią tak najeżdżać, bo jednak jest już po fakcie- ona wie, w jakiej jest sytuacji, w dodatku jest w ciąży, więc tym bardziej to obciążenie psychiczne nie sprzyja jej i temu rozwijającemu się dziecku.

Odnośnik do komentarza

AUTORKA POPELNILA BLAD NIE MYSLAC O SKUTKACH.KIEDYS MOJA KOLEZANKA ZROBIŁA TO SAMO Z ŻONATYM,BYLA TRAGEDIA,GANIALA JA ZONA
MATKA FACETA ZONATEGO ,ROZGONILI TO ALE NIESTETY DZIECKO URODZILO SIE I ODDALI JAKIEJS RODZINIE,CHAM ZONATY WYSKAKAL SIE ,ONA ROBILA Z NIM CUDA A POTEM WROCIL DO ZONY,W RODZINIE TEJ JUZ NIE BYLO SZCZESCIA I NIE MA DO DZIS....W TYM PRZYPADKU LEPIEJ NIECH ZONA SIE NIE DOWIE ,BEDA WTEDY NORMALNA RODZINA.SKOK W BOK I SKUTKI.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak cała ta relacja pomiedzy wami to w ogóle nie powinna mieć miejsca i los sam was pokarał tyle tylko że to na ciebie spada ta cała odpowiedzialność.Gość żąda od ciebie usunięcia ciąży żeby miec problem z głowy ale ty do końca życia możesz mieć potem wyrzuty sumienia a on zapewne i tak sobie ciebie odpuści.Piszesz że chcesz urodzić i super tak trzymaj.Nie chcesz go pociągać do odpowiedzialności ok twój wybór( chociaż uważam że alimenty płacic powinien)zresztą materiał na ojca to z niego żaden skoro mając żonę i małe dziecko bzyka pannę na boku.Najważniejsze że chcesz tego dziecka i na pewno powinnaś je urodzić a na pewno jeszcze spotkasz kogoś z kim stworzysz dla niego rodzinę.Być może nie będzie to takie proste ale najgorsze co mogłabyś zrobić to usunąć ciązę i dalej dawać sie takiemu dziadowi jakby mu się nalezało.Ot za dużo amerykańskich filmów się naoglądało.

Odnośnik do komentarza

Tu zdecydowanie wina zonatego co oszukuje zone i ja zdradza,zrobil tak głupio ze dziewczyna bedzie miala nieslubne dziecko,to maja faceci ok 40 lat kryzys wieku sredniego,minely lata i chce sie wyszalec z mlodsza,no i co narobił; upokorzył mloda ,siebie i zone -wszyscy beda cierpiec przez głupote i troche zabawy z kochanka,kryzys wieku minie dopiero za kilka lat i jeszcze poszaleje za mlodymi,a tu strzał i ciaza,klopot narazie dla dwojga,nie usuwaj i czekaj co ci przyniesie los....szkoda juz zycie nie takie,jak pryk zostawi rodzine to ciebie bedzie tez zdradza,on ma to we krwi.

Odnośnik do komentarza

Jak mozna zadawac sie mlodej 24 lat dziewczynie z faceten zonatym po 40 ,to on moze byc w wieku twojego ojca ,czy taki dziadek jeszcze obrabia mloda kobiete i dogadza jej.O zgrozo co sie dzieje..Dziewczyno po co ci to potrzebne.Byl taki przypadek ze mloda urodzila dziecko pozamaluzenskie i chowała go zona jako dziecko meza..oj,oj,oj,.

Odnośnik do komentarza

Tego typu tematy, na sprawy damsko męskie,budzą tyle emocji na form,że ciągną się jak guma. Wpisom końca nie widać ,no i jest możliwośc do ,,legalnego,,linczowania i hejtu.
Napewno niektórym ułożyło,że ,mogli wylac z siebie trochę jadu. Zamiast wesprzeć dziewczynę,w podtrzymaniu decyzji o urodzeniu dziecka,to potępiacie jej postawę moralną.
Ona jest jaka jest,ale nie o to ,w tym wątku chodzi.

Odnośnik do komentarza

no dorobilas sie ,pakuj sie i wyjezdzaj do innego miasta ,no i prawda szukaj starszego z wiekszym fiutem bedzie ci jeszcze lepiej.Jestes zwykła dziweczka skoro zadalas sie z zonatym,a ten zonaty ma tez przegrane ,moze wiecej nie bedzie kusil malolat dobrym seksem,narobilas bigosu sobie ,jemu i zonie ty franco,,

Odnośnik do komentarza
Gość niewiniatko

Dobrze ci tak ,a co bys zrobiła w wypadku gdybys miała meza ,a on zdradzał cie z jakas dziweczka i jeszcze chcesz rady jakiej ,trzeba urodzic i chowac niewinne dziecko jako panna puszczalska, POWODZENIA i juz nie rozbijaj rodzin,wystarczy powiedziec NIEi nie wpuszczac starych prykow do swojej piczki.!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

~Ann_244
I co z tego, że starszy? Za to fiuta ma 23cm, a nie jak młodzieńcy 18cm.

Ty to sobie przynajmniej sobie skorzystalas jak facet durnowaty i nie szanuje swojej rodziny.

Przeciez rozni sa ludzie a ona woli zonatych , zajetych i do seksu . Wazne , ze jest szczera i sie nie kryje .

Jak chcesz tego dziecko to je urodz i juz a on niech placi alimenty. Pamietaj , ze do alimentow masz prawo. Przeciez nie zrobilas go na dziecko , oboje wpadliscie.
Jak nie chce byc ojcem niech nie bedzie , nie mniej dlaczego mialby nie poniesc konsekwencji ??? Nie rozumiem

Odnośnik do komentarza

oto przyklad zonatego faceta ,meza i ojca i pozamałzenski seks z kobieta ktorych dzieli duza roznica wieku,tu pytanie do facetow czy wiekszosc z was prowadzi podwojne zycie tak jak w tym przypadku,a wy mlode kobiety opamietajcie sie co robicie i rozbijacie rodziny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...