Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat, mój chłopak tez. Jesteśmy ze sobą zaraz będą 2 lata. Jestem chorobliwie zazdrosna. Nigdy mnie nie zdradził ani nie dał do tego powodu jak opowiadałam już w któryś z wątków. Nigdy nie miał dziewczyny na poważnie ani na dłużej. Kiedyś spotykał się z nasza wspólna koleżanka w gimnazjum ale to kwestia paru tygodni i paru spotkań. Mam dostęp do jego Facebooka i wczoraj wieczorem nie odpisywał mi na smsy. Dzisiaj w pracy zobaczyłam ze jest dostępny na fb, wiec napisałam do niego co robi, nie odpisał i zaraz znikanal. Uznałam ze dawno nie byłam na jego fb. Nigdy tam nic nie znalazłam ale poprostu wchodziłam. Tym razem pisał właśnie z ta koleżanka co kiedyś się spotykał. Napisał do niej pierwszy... Pisali wczoraj późnym wieczorem gdzie nie odpisywał mi na smsy. Rozmowa kontynuowali dzisiaj po południu skończyła się tak ze ona poszła robić obiad. Byłam tak wściekła tym faktem ze ogólnie pisał z nią jeszcze słodko napisał co u Ciebie słychać Martynka. Aż wszystko gotowało się we mnie... z tego wszystkiego zablokowałam ją z jego konta i usunęłam ta rozmowę... nie wiem czy dobrze zrobiłam i chyba nigdy się do tego nie przyznam ale byłam taka zła nie wiem co mam zrobić

Odnośnik do komentarza

Uważam, że to nie do końca w porządku, że sprawdzasz konto chłopaka i szpiegujesz go. Ewidentnie masz problemy z zaufaniem. Nie chcę usprawiedliwiać Twojego chłopaka, bo może rzeczywiście coś ma na sumieniu, niemniej jednak to nie daje Ci prawa do szperania na prywatnym koncie chłopaka. Czy w rozmowie z koleżanką Twój chłopak przekroczył jakieś granice, flirtował z nią? Myślę, że zapytanie "Co u Ciebie słychać Martynka?" nie świadczy o jakimś nadużyciu. Zastanów się skąd wynika Twoja zazdrość. Może to kwestia Twojej niskiej samooceny, dlatego widzisz w koleżance potencjalną rywalkę?

Odnośnik do komentarza

Usunelas rozmowe i jej profil z jego konta i sie nigdy nie przyznasz? :D Przeciez z gory bedzie wiedzial ze to zrobilas ,sam sobie jej nie usunał :)
Faktycznie chorobliwie jestes zazdrosna albo myślisz niedojrzale. Chlopak skoro jest 2 lata wporzadku to jest fair wobec Ciebie a Ty sie doszukujesz nie wiadomo czego w zwyklej rozmowie z kolezanką. Co z tego ze jej napisał zdrobniale? Byly tam jakies podteksty,serduszka itp itd? Pisali w sposob taki zeby sugerowalo zazylość albo ze ona mu sie podoba? Nie przesadzaj bo chlopak w koncu Cie zostawi...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...