Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego sie go boje i zmieniam zdanie?


Gość Narcjana65

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Narcjana65

Dwa lata temu przespaliśmy sie ze sobą. Tomek nie wyraził chęci związku. Chcial romansu. Od tamtego czasu mnie co jakiś czas wabi. Boje się choc mi sie podoba.Zgadzam się ale w ostatniej chwili rezygnuje bo czuje ze zlamie sobie serce. Sa awantury bo sir waham. Jesli ulegnę to nie bede szczęśliwa. Teraz nie mam romansu z nim i tez nie jestem szczęśliwa. Zyje w zawieszeniu. Nikt ani nic mnie nie doprowadza do takich reakcji i zmiany zdania. Nie umiem się określić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ulegniesz, to będziesz się czuć, jak wierna suczka "nieswojego" pana i to radości u Ciebie nie wywoła. Teraz też szczęśliwa nie jesteś, ale chyba lepiej być nieszczęśliwą, niż głupią, prawda?
Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, to odetnij się od tego faceta całkowicie i zapomnij o nim. Zawsze znajdzie się ktoś gorszy od Tomka, ale również i lepszy - nie ograniczaj się.

Odnośnik do komentarza

Tu na forum, nie tak dawno pisała dziewczyna, która zaszła w ciążę.
Sytuacja była podobna, jak u ciebie - on nie chciał związku, tylko seks go interesował.
Chłopak powiedział jej brutalnie - niczego ci nie obiecywałem i zostawił dziewczynę samą.
Wpadki się zdarzają, tobie też może to się przydarzyć. Chcesz tego dla siebie?
Jeśli nie, to zerwij tą znajomość, całkowicie. Przestań się z nim zadawać, dzwonić, rozmawiać , pisać. Wykreśl go ze swojego życia, bo tylko marnujesz czas.
A w tym czasie, mogłaś już poznać nowego, sympatycznego chłopaka, który będzie cię szanował.

Odnośnik do komentarza

Znam to. Tez mialem taka dziewczyne jak ty. Niby mowila ze ok, ze sie jej podobam, a na koniec i tak rezygnowala i awantury robila.

Zylem w zawieszeniu przez dobre kilka miesiecy. Pomoglo dopiero, jak zebralem w sobie odwage i znalazlem sobie inna. Twojemu tez to polecam.

PS. Polecam pomyslec o tym, jak krzywdzisz tego faceta, uwodzac go a na koniec mu nie dajac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...