Skocz do zawartości
Forum

Kolega czy cos wiecej


Gość Tajemnicza33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tajemnicza33

Pisze z kolega od około miesiąca nazwijmy do jako(x)
Miło sie pisze rozmawiamy godzinami ale ja chcialaby sie spotkać i byl temat spotkania podczas naszej rozmowy i raz poszedl na dyskoteke z kolegami co mnie tez zapraszal ale ja nie moglam bo zle sie czulam a potem milo byc kolejne spotkanie to odwołał i zwrucilam uwage na ta sytuacje i doszlismy do wniosku ze sie spotkamy w piątek bo mamy czas zeby sie spotkać ale nie wien co o tym sądzić ja jestem osoba wrazliwa i uczuciowa wiec co mam zrobic ?

Odnośnik do komentarza

Przyjdzie czy nie, różnica jest niewielka. Masz go ostrożnie obserwować i albo zerwiesz szybko albo trochę później, bo prawdopodobnie mu nie zależy. Chłopcu w tym wieku bardzo rzadko są uczuciowi. Byłoby lepiej jakbyś uczestniczyła w spotkaniach klubu poetów itp wrażliwych osób. Po odsianiu chłopaków nienormalnych którzy przychodzą na takie spotkania, pisaniem odreagowując problemy, coś by się znalazło.

Odnośnik do komentarza

A w czym można Ci pomóc?
Bylas na spotkaniu, było miło, chlopak znow zaproponował spotkanie. O czym tutaj rozmawiac czy wrożyc?
Tak bedzie z tego wielka LOVE, bo chyba zrobilas na nim piorunujące wrażenie skoro znów zaproponowal spotkanie. Czy mamy Ci popsuć humor krakając- niejedna myslala, że bedzie fajnie, ale chlopak mial ukryte wady ( pijaństwo, narkomania) i co z tego,że czasem okazywał zainteresowanie, jak ogólnie na nim polegać nie można bylo?
Albo spotyka się z Tobą tylko dla tej jednej rzeczy, którą mężczyna oczekuje od kobiety.

Przecież to bzdurne gadanie. Ty sam o nim niewiele jeszcze wiesz i teraz jest ten szczesliwy czas zauroczenia, poznawania się nawzajem, odkrywania siebie jacy naprawdę jesteście.

I co potrzebujesz do tych chwil kibiców? Jeśli jesteś pelna emocji, ktore cię rozsadzaja, to proponuję weż kajecik i zaloż sobie pamiętnik. Przelejesz tam swoje wrażenia ze spotkań, z tego ile razy na Ciebie spojrzał i jak glęboko zajrzał Ci w oczy i co w niemy sposób te jego przepiękne oczy mówily do Ciebie. Powypisuj sobie co Cię urzekło, co Ci się spodobalo, czego oczekujesz na przyszłość. Zajmiesz i głowe i ręce- a na pewno stonujesz sobie swoje emocje. Pisząc sama się zastanowisz, co dla Ciebie jest wazne w kontaktach z facetami, co sama możesz im swoja osoba zaoferowac. Powodzenia z pamiętnikiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...