Skocz do zawartości
Forum

moja szefowa mnie denerwuje


Gość fhkfkf

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję od kilku miesięcy w biurze. Od niedawna w firmie brakuje jednego pracownika, a moja szefowa nie planuje nikogo zatrudnić, mało tego, co miesiąc płaci wynagrodzenie po terminie (w tym miesiącu jeszcze nie wypłaciła), a dla mnie oznacza to codzienne telefony od właścicielki mieszkania z pytaniem, kiedy zapłacę. Wszystko robi na ostatnią minutę, wiele spraw odwleka. Jedno pismo znów nie jest przez nią poprawione i na pewno mi tego nie przyjmą w urzędzie. Wszystko pogarsza fakt, że praca tutaj to moje pierwsze doświadczenie w zawodzie, a nieciekawie w CV wygląda tak szybka zmiana pracy, i za kilka miesięcy nie będę mieć już statusu studenta (pracuję na zlecenie), a na umowę o pracę są tylko oferty z kilkuletnim doświadczeniem i na minimalną krajową. Boję się, że nikt nie zatrudni mnie przez zbyt małą wiedzę i doświadczenie. Przez wariactwa szefowej i jej poganianie nie mogę się odpowiednio skupić na pracy. Jestem na skraju wykończenia nerwowego. Na dodatek dzisiejsze wyniki badań wskazują na kwasicę ketonową, ciekawe, co lekarz powie, a nie mogę zostawić pracy.

Odnośnik do komentarza

Autorka... Chłopak ma nerwice, jest na skraju wyczerpania, a w takim stanie każdy drobiazg denerwuje.
Każda praca ma swoje plusy i minusy, nie ma idealnej. Jeśli zmieni pracę, to tam też coś będzie go drażniło.
Najpierw niech zadba o swój stan zdrowia, niech się wyciszy i uspokoi.
Być może ta szefowa naprawdę jest z piekła rodem, ale być może on ją ocenia zbyt negatywnie.
Dlatego radziłam - zastanów się.
Szukanie plusów, pomaga dostosować się, co jest ważne. Szukanie minusów powoduje u nas zniechęcenie, większą drażliwość, zatargi i nerwy. Trudno wtedy o dobre, szczęśliwe życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...