Skocz do zawartości
Forum

Czy to ze sie wgl nie maluje jest dziwne?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jak w pytaniu.
Czy to ze mam 22lata i od 2ch lat sie wgl. nie maluje jest dziwne?
Jakos przestalam sie malowac, jak sie malowalam to przewaznie: Lekko.
Rzesy, usta, oczy i tyle.
Czy to Naprawde jest takie dziwne ze sie Nie maluje?
Kazda dziewczyna musi sie malowac?
Niektorzy daja Mi takie powody ze kazda dziewczyna sie maluje to i ja musze.-Moja macocha. Bez makijazu zyc Nie mozna!
Boze...co za obsesja...:-X

Odnośnik do komentarza

Jak miałam 22 lata, to lekko się malowałam jak ty wcześniej. Później tylko na "wielkie wyjścia", od długiego czasu, nie maluję się wcale.
Można żyć bez makijażu.
U ciebie pewnie jakiś podświadomy sprzeciw budzi twoja macocha i jej nadmierny makijaż.
Ja kiedyś zobaczyłam na ulicy piękną aktorkę, w średnim wieku. Twarz miała jak stara kobieta, całą w siateczce zmarszczek.
Doszłam do wniosku, że skórę zniszczył jej ten silny makijaż, jaki musiała stosować w teatrze. Przecież skóra pod nim, wcale nie oddycha!

Kiedyś pomalowali na złoto całą kobietę, a ta zmarła. Okazało się, że człowiek oddycha też przez skórę, o czym nie wiedziałam. Nic dziwnego, że pod takim silnym makijażem, twarz szybciej się starzeje.

Odnośnik do komentarza

A jak Ci będą opowiadać, ze kobieta to po to jest kobietą aby choć czasem nosić spódnice i sukienki to też będziesz miała zmartwienie, ze Ty tylko w spodniach lubisz chodzić i masz takie codzienne i wyjściowe ale tylko spodnie?

Sama jak się bardzo będziesz chciala podobać, to znów wrócisz do lekkiego makijażu albo i nie. I co komu do tego w czym czujesz się dobrze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...