Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie mam siły do życia?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat, jestem uczniem klasy 1 liceum. Mój problem polega na tym, że co tydzień występuje u mnie taki dzień, lub dwa dni w którym nie mam na nic siły i jedyne co robię wtedy to siedzę z telefonem w ręku na kanapie, nie mam wtedy siły do nauki, dążenia do moich marzeń/celów. Następnie to mija , lecz taki dzień powtarza się co tydzień. Co do stylu życia : - śpię około 6,5 h, czasami krócej , czasami dłużej, ale mniej więcej tak - biorę codziennie rano zimny prysznic - moja dieta nie jest zachwycająca, ale nie objadam się fast foodami itd. Jem raczej mało warzyw i owoców, ale staram się zdrowo odżywiać i nie jeść 3 godziny przed snem - 6 razy w tygodniu wykonuję pół godzinną aktywność fizyczną - 3 razy trening na worku bokserskim, 3 razy trening z ciężarami w domowych warunkach , dodam do tego że ćwiczenia fizyczne dodają mi energii i dlatego z nich korzystam - sporo czasu spędzam na naukę, około 3 godzin po szkole - spędzam sporo czasu (około 2-3 h) na rozwijanie moich pasji, które są dla mnie rozluźnieniem po dniu pełnym nauki Wiem, że może moje pytanie może wydawać się błachostką, ale nie wiem do końca jak mam sobie z tym poradzić, wiem że przydałoby się więcej snu i lepsza dieta, ale czy mają państwo jakieś porady, odnośnie mojego stylu życia ? Czy coś robię nie tak ? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Drogi 17-latku, jeśli tylko czujesz, że dopada Cię niechęć do robienia czegokolwiek i przesiadujesz tylko na kanapie z telefonem w ręku, wstań i oddaj się swoim aktywnościom fizycznym. Sport nie tylko dobrze wpływa na zdrowie, ale też poprawia nastrój, gdyż w czasie wysiłku fizycznego wytwarzają się endorfiny - naturalne hormony szczęścia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...