Skocz do zawartości
Forum

Problem z załatwieniem się :(


Gość Kusu977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum.

Mój problem polega na tym że nie mogę się wysikać w miejscu publicznym lub gdy wiem że ktoś jest niedaleko mnie i wiem że mnie słyszy. Gdy chodziłem do szkoły wytrzymywałem od 8:00 do końca lekcji niekiedy 8-9 godzin, starałem się nic nie pić żeby nie zachciało mi się sikać, gdy odebrałem prawo jazdy jeździłem za miasto po prostu w krzaki, byłem pewny ze mnie nikt nie słyszy i wtedy było ok. Mam już 21 lat problem ten mam od 1 gimnazjum czyli 7 lat. To bardzo mi ogranicza życie boję się iść gdziekolwiek do pracy lub wyjechać na wycieczkę np na wakacje, zastanawiam się czy można to jakoś leczyć. Przeczytałem gdzieś na forum że to może być uraz z dzieciństwa Kiedyś miałem taką sytuację że jechaliśmy na wycieczkę szkolną i w autokarze chciało mi się siku, do tego stopnia że się popłakałem i płakałem do puki nie staneliśmy na stacji, pamiętam że praktycznie wszyscy potem o tym mówili i się ze mnie śmiali. Czy to może być przez to ???? I najważniejsze pytanie jak to można wyleczyć ???

Odnośnik do komentarza

Myślę, że powinieneś udać się do psychologa. Bardzo możliwe że ten śmiech cię tak "zdołował", że masz problemy.
A że uraz pogłębiał się przez lata, to przekształcił się w rodzaj fobii.
Ale fobie można leczyć.
Zwykle dzieje się tak, że trzeba się przełamać, krok po kroku.
Może na początek zaczniesz puszczać wodę, albo gwizdać? To by trochę zagłuszyło i poczułbyś się pewniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...