Skocz do zawartości
Forum

Przejmowanie się


Gość jab666666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jab666666

Chodzi o to że bardzo się przejmuje moją przyszłą pracą, jestem na programowaniu i nie wiem czy się dotego nadaje, a co się stanie jeśli się nie będe nadawał albo to będzie bardzo ciężkie dla mnie pracować.Jestem na 2 roku studiów, nie miałem probllemów ze zdawaniem ale szkoła to tylko szkoła,
o boję się, bo jeśli nie będe się nadawał to co wtedy?
Nie wiem, nie moge przestać o tym myśleć, co zrobić

Odnośnik do komentarza

Może dla równowagi w obawach, zeby nie były monotematyczne dodaj obawy czy kiedys będziesz umiał być sympatycznym narzeczonym, dobrym męzem, fajnym ojcem i opiekuńczym dzieckiem w stosunku do swojego starego i niedolęznego rodzica. I jesli wyjdzie, ze nie spełniasz się w danej roli to co z tym zrobisz?

Jak sobie dajesz radę jako student to na jakiej podstawie uważasz, ze nie podolasz jako pracownik?

Bedziesz pracował i w zależności od swojej wiedzy, pracowitości, pewnego szczęscia a równiez jakieś obrotności życiowej będzie Ci się wiodlo trochę lepiej lub trochę gorzej.

Jak będziesz słabym programistą, to wybierzesz inne informatyczne okołokomputerowe zajęcie, lub życie wybierze za Ciebie.

Takie dylematy jak Twoje teraz, to zupełna strata czasu. Nic konstruktywnego do życia nie wnoszą. Obejrzyj się za realną możliwościa wykorzystywania nabywanej przez siebie wiedzy w praktyce, czyli albo coś rób w kołach naukowych na uczelni lub praktyki jakies sobie znajdz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...