Skocz do zawartości
Forum

Złe postrzeganie siebie?


Gość Lustro

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio coraz częściej zastanawiam się czy dobrze siebie postrzegam. Od jakiegoś czasu zmagam się z problemem z jedzeniem i ciężko mi stwierdzić czy to,co widzę w lutrze jest prawdą czy nie. Niby ludzie mówią mi,że jestem szczupła,ale gdy patrzę na swoje odbicie uważam całkiem co innego. Może według wskaźnika bmi nie mam nadwagi,ale w moich oczach widzę siebie grubą. Czasami nie mogę znieść swojego widoku,bo za każdym razem dostrzegam to,że jest mnie zdecydowanie za dużo i dochodzę do wniosku,że muszę schudnąć. Często potrafi mnie to nawet doprowadzić do płaczu. Nie wiem czy to tylko skrzywiony obraz siebie czy rzeczywiście taka jestem. Podobno żeby zobaczyć swoją prawdziwą sylwetkę wystarczy przeglądnąć zdjęcia,ale na nich jest to samo. Źle się ze sobą czuję. Jestem zdezorientowana i nie wiem komu mam wierzyć. Przecież to niemożliwe żebym przez ten cały czas widziała swoje ciało inaczej niż inni. Nie zrozumcie mnie źle. Powierzchowność nie jest dla mnie najważniejsza,ale te myśli i niechęć do siebie są silniejsze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...