Skocz do zawartości
Forum

Nerwica lekowa. Ciagly strach


Gość Mizza09

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwice lekowa i wegatywna. Czy moze to jedno i to samo . Nie umiem juz z tym zyc. Ciagle leki ze zaraz cos mi sie stanie ze umre ze zachoruje. Jestem strsznie znerwicowana z tego powodu. Mam ciagle dusznosci uczucie ciezkosc na sercu albo dlawienia szybko mi bije. Mam drgawki i duzo tego i te bule i zawroty glowy i mdlosci . Przez nerwice wiec nie umiem z tym zyc za kazdym razem jak mnie cos za juje zaboli wpadam w panike. Nie da sie z tym zyc. Biore tabletki na szybkie bicie serca. I mysle ze powinnam chodzic na terapie jakas. Nie mam wsparcia u meza ani u rodziny. Noe wiem jak z tego wyjsc jak sobie radzic przy lekach. A sa w kazdej minucie mojego zycia Boje sie caly czas. Nie daje juz rady .. " Teraz mam grype prawie 4 tydzien. I panikuje ze cos mi naprawde jest i umre.. Dzis stuklam talez i makaraon stal blisko wiec boje sie ze zjadlam odlamek szkla. Choc wydaje mi sie ze to nie mozliwe. Boli mnie serce. Mam wsteret do swiatla i halasu. Mam tego dosc. Bo mam wrazenie ze zaraz strace zmysly. I strace kontrole to bedzie gorzej. Mam leki i zawroty glowy boje sie strasznie. Ciagle strach nie da sie tak zyc ... Czuje sie jak bym musiala codzienie walczyc o oddech A jak przestane to umre . Jeszcze te problemy przy oddychaniu a to wszystko niby nerwica. Boje sie ze nigdy nie wyzdrowieje ze nigdy nie bd szczesliwa i zdrowa zycie w ciaglym leku ..

Odnośnik do komentarza

Katalog objawów, jaki Pani opisała, świadczy o zaburzeniach nerwicowych. Powinna Pani jak najszybciej udać się do lekarza psychiatry, który postawi rzetelną diagnozę i zaproponuje odpowiednie leczenie - leki (antydepresanty) i/lub psychoterapię. Same zażywanie leków na serce w niczym nie pomoże. Walczy Pani z objawem, a nie z przyczyną choroby. Odsyłam do lekarza i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...