Skocz do zawartości
Forum

Ból i wielka tęsknota


Gość Kuk77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jakiś czas temu pisałem już na tym forum. Straciłem wtedy sens życia po śmierci mojej kochanej Mamie. Teraz nie jest lepiej też strasznie boli a tęsknota jest ogromna. Na wstępie chciałbym wszystkim podziękować za słowa i otuchy i dobre życiowe rady, których mi udzielono po śmierci Mamy. Myślałem że czas leczy rany ale to nie działa minęło 5 m-cy od śmierci Mamy a tak samo mocno boli i ta tęsknota nie do wytrzymania. Przestaje na chwilę w pracy a raczej jak mam w niej kłopoty. Może ktoś wie jak zmniejszyć ten ból bo tęsknoty się nie da.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za słowa i rady. Masz rację wspomnienia strasznie bolą a zwłaszcza miejsca w których razem przebywaliśmy. Wiem że trzeba czasu i "przemeblowania" w głowie, lecz chwytam się na tym iż np. widzę jakieś przedmioty zastanawiam się czy Mamie by się podobało lub czy by to chciała a nawet czy dobrze by w tym wyglądała. Łatwiej by nam wszystkim ( w żałobie ) było gdyby istniał chociażby cień nadziei na kontakt z osobą zmarłą. Wiem Wiem to niemożliwe ale było by łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za słowa życzliwość i zrozumienia. Czasem chciałbym podzielić się lub raczej wykrzyczeć swój żal i złość dlatego niektórzy pomyślą że jestem natrętny z wpisami na tym forum. Lecz gdy wykrzyczę ten ból patrz napiszę a zarazem dostanę życzliwe i praktyczne porady wtedy człowiekowi robi się raźniej naprawdę. Dziękuję za wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...