Skocz do zawartości
Forum

Czy pozwoli dziewczynie wrócić?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem z dziewczyną 3 lata. Byliśmy szczęśliwi. A przynajmniej tak mi się wydawało. W styczniu wpadła nagle, niespodziewanie do mnie, do domu, oznajmiając mi, że zrywa ze mną . Uważała, że się dusi w tym związku i to, że ja go zaniedbywałem. Kilka dni później, dowiedziałem się, że ma już nowego chłopaka, z którym spotykała się już w grudniu, niby po koleżeńsku. Mówiła mi, że jest z nim dużo lepiej niż ze mną, jest z nim szczęśliwa. Kilka dni temu napisała do mnie. Podczas rozmowy wyszło na jaw że już z nim nie jest i bardzo żałuje tego że ze mną zerwała. Podobno cały czas o mnie myślała i porównywała tego chłopaka do mnie. Wie, że popełniła błąd i chce do mnie wrócić. Nie wiem sam co o tym myśleć i jaką podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza

Jesteś w niełatwej sytuacji, ponieważ z jednej strony czujesz żal do dziewczyny za to, jak Cię potraktowała, a z drugiej strony zapewne jeszcze Twoje uczucie do Niej nie wygasło, mimo iż doszło do rozstania. Co zrobić? Nie podpowiem Ci, bo to jest zbyt osobista decyzja, którą musisz rozważyć. Zastanów się jednak, czy sytuacja się nie powtórzy? Dziewczyna zauroczy się jakimś innym chłopakiem, będzie chciała "świeżości" w związku i znowu Cię zostawi dla innego? Pytanie też, czy jesteś w stanie wybaczyć jej to, jak Cię potraktowała? Zerwała, twierdząc, że ją zaniedbujesz, przerzucając na Ciebie winę za rozpad związku, gdy tymczasem sama flirtowała już z innym? Według mnie to nie fair, ale decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Też pomyślałam - zejdziecie się, a ona znowu cię porzuci, bo znajdzie nową "miłość".
Czy będziesz w stanie jej ponownie zaufać, czy możesz jej to wybaczyć?
Jak to wpłynie na wasze przyszłe relacje?
Być może faktycznie popełniła kolosalny błąd, zdarza się tak czasem. A co, jeśli ma taki charakter?
Ty ją lepiej znasz, ty musisz podjąć decyzję.
Rozważ wszystko na spokojnie, ty znasz ją lepiej niż my.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...