Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem sobie poradzić po rozstaniu


Gość pawel4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byla chcę zebym wrocil do jej rodzinnego miasta wynajal pokój powiedziala tez ze moze za jakiś czas do siebie wrocimy musi zobaczyć jakim bede ojcem jak narazie mowi ze ok podoba jej się jak opiekuje dzieckem nie wiem co tym myśleć

Odnośnik do komentarza

To znaczy, ze mieszkasz 200 km od byłej i jej mamusi. Jej mamusia ustaliła, ze tak daleko od domu jej córeczka będzie miała żle. Wytłumaczyła córce, ze po porodzie z dzieckiem to ona jedzie do swojego rodzinnego domu. Ty jestes daleko i teraz się martwią, ze nie mają na Ciebie oka, to może jaka inna panna Cię upoluje. Czyli lepiej będzie jak pojedziesz mieszkac do jej rodzinnej miejscowości, będą Cię mialy pod kontrolą.

Zrobisz co uważasz. Pytanie tylko, czy tam możesz znaleśc pracę i ile tam kosztuje wynajem mieszkania czy pokoju?
Zebyś z tego wszystkiego nie wylądowal bez pracy na bruku. Tutaj już jakoś masz ogarniętą rzeczywistoć.

Twoja byla jak Cię chce do czegoś namówić to jest mila. Ale nie deklaruje, ze po porodzie byla w szoku, ale bardzo Cię kocha i chce byc z ojcem swojego dziecka, bo wtedy mogłaby przeciez Ciebie nie tylko odwiedzać ale i mieszkac tak jak wcześniej planowales.

To Twoje życie i musisz sam podejmować decyzje. Najglowniejsze pytanie czy jak tam pojedziesz to sobie poradzisz z mieszkaniem i z pracą. One tzn byla i jej mama jak będziesz blisko mogą stosować na miejscu jakies sztuczki.

Odnośnik do komentarza

Chyba się przyniosę do miejscowości bylej chcę ratować ten związek rodzinę chociaż ostatnio moja była coś mówiła o powrocie a teraz z nowu mówi ze to nie ma sensu bo uslyszalem że mówi brzydkie rzeczy o mnie chcialem z nią to wyjaśnić to powiedziała że innych sucham a nie jej i to nie ma sensu a ja tylko chcialem wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...