Skocz do zawartości
Forum

Czy można mi jakoś pomóc?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem bardzo młodą osobą mam zaledwie 15 lat i nie radzę już sobie ze wszystkim.Chciałabym się wypowiedzieć o moich problemach. A więc mieszkam z mamą i ojczymem wszystko jest dobrze oboje się starają żebym miała jak najlepiej.Cierpię na ciężką depresję i sądzę ,że jestem jeszcze chora psychicznie.Nie mieszkam z tatą,ponieważ bił moją mamę i zamykał w piwnicy,ale nigdy mnie nie uderzył kochałam go,nie myślałam o tym co zrobił.Widzieliśmy się parę razy w roku bo mieszka i pracuje teraz w Szwajcarii.Parę tygodni temu przyjechał spędziliśmy nawet razem sylwestra,a potem dowiedziłam się,że nie żyje.Znaleźli go pod autem jego serce nie wytrzymalo przez dopalacze.A drugim z moich problemów jest molestowanie seksualne,którego doświadczyłam.Od 6 roku życia do dziś jestem molestowana seksualnie przez mojego kuzyna,zawsze mówiłam żeby przestał ale to nic nie dało.Mocno mnie tam dotykał.Moja ciocia i mama coś podejrzewają to i tak trzymam język za zębami.Od niedawna fascynuje się seryjnymi mordercami i są dla mnie pociągiem seksualnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...