Skocz do zawartości
Forum

wszystko mi się zawaliło


Rekomendowane odpowiedzi

pracuje w sklepie budowlanym ( sprzatam ) jestem firmą zewnętrzna nie pod sklep) wszystko było w porządku do dziś poszłam sprzątać u prezesa( właściciela sklepu ) akurat nikogo nie było wziąć klucz i poszłam powycierać z biurka kurze i leżał dokument co mi zwróciło uwagę nazwa firmy sprzątającej w której pracuje przeczytałam wypowiedzenie z usług porządkowych (wiem nie powinnam czytać) wszystko mi się w jednej minucie zawaliło . poszłam potem na sklep sprzątać załamana jedna dziewczyna zauważyła że cos nie tak spytała co się stało ja ze daj spokój długo u was nie popracuje ona czego i ja ze wypowiedział nam sklep umowę na sprzątanie ona bym po rozmawiałam z kierownikiem sklepu ja że go dziś nie ma i to i tak nic nie da bo umowę wypowiedzieli. poszła i zaraz przyszła i kazała iść do kierownika zastępcy i zacząć z nim rozmawiać, ze do mnie nic nie ma tylko do firmy a ja do niego , ze mi zalezy na tej pracy on to bym poszła do kierownika sklepu i mu powiedziała, że chce u nich pracowac ja nie wiadomo czy mnie ta nowa firma sprzątająca będzie chcieć on ale my byśmy tutaj w sklepie podpisali umowę ( czyli że pod sklep ) trochę mi ulżyło na chwile tylko prezes czyli właściciel przyjechał postanowiłam się jego spytać on chyba najlepiej będzie wiedział. mówię do niego, że widziałam wypowiedzenie na nasze usługi on że nie wolno czytać ja ze wiem ale leżało na biurku (wiem wtopa )spytałam co teraz ze mną będzie on ,że nie wie ja a będziecie inna firmę szukać sprzątajaca on pani jest do końca marca potem będziemy szukać do pani nic nie mamy ja ok i wyszłam kurde mogłam cos powiedziec ze chce u nich pracowac albo co no bo chce . teraz nie wiem co robic czy sie starac o ta prace czy nie ?kierownik sklepu pewnie jeszce nic nie wiem o wypowiedzeniu umowy bo to z wczoraj dopiero więc chyba nie ma co .poczekać trochę potem się spytać jutro ? nie wiem czy będą szukać pod sklep czy pod firmę sprzątająca tez nie chce sie narzucac po rozmowie z prezesem stwierdziłam ze mnie chyba nie chcą . O tym kto będzie sprzątał będzie decydował a kierownik sklepu (jak pod sklep) jak wezmą firmę sprzątającą to firma sprzątająca przyjmuję ,Właścicieli sklepu jest 3 zmieniają się!1 kierownik sklepu i 3 zastępców!

Odnośnik do komentarza

A dlaczego tak się denerwujesz ewentualną utratą pracy? Czy w Twojej okolicy znalezienie pracy w charakterze sprzątaczki jest takie trudne?
Ponadto Ty należysz do zespolu firmy sprzątającej, która firma budowlana wynajmuje. Jak ci z budowlanki zrezygnują to Twój szef firmy sprzątającej nie ma innych zlecen w innych miejscach?

Rozumiem, ze tu się przyzwyczaiłas, może masz blisko do pracy- ale może inna tego pokroju praca będzie tez fajna. Zachowaj sile spokoju.

Odnośnik do komentarza

rozmawiałam z moja kierowniczka mówiła że dzwoniła do właściciela powiedział, że podobno maja jakas tansza pania do sprzatania po znajomemu , a miałam już iść do kierownika rozmawiać widzę że nie ma co !!!boje sie ze nie znajdę teraz pracy , bo u nas ciężko o robotę kierowniczka obiecała, że postara się mnie gdzieś wcisnąć !!!Jestem do ostatniego marca już zacznę składać cv moze uda sie na coś załapać!!

Odnośnik do komentarza

Twoje problemy są malutkie twój ból jest bardzo malutki nie jesteś w stanie nawet sobie wyobrazić jakie życie zrzuca cierpienie na niektórych barki nie jesteś w stanie wyobrazić najgorszego bólu i udręk gdzie nawet nie ma wyboru ani odwrotu a jedyne co pozostaje to być twardym łatwo się mówi bo jednak przeżycie to jedno , ale warto mieć wgląd i wiedzieć jak cierpienie potrafi być potężne gdy stoimy w miejscach w wyboru jesteś w miejscu gdzie możesz jeszcze wszystko osiągnąć możesz mięć potęgę w swoim własnym ciele gdy skupisz 100% na rozwijaniu siebie i gdy znajdziesz najważniejszy cel czyli sama siebie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...