Skocz do zawartości
Forum

Czy to choroba psychiczna?


Gość Hipochondryk1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hipochondryk1

Witam, Od września 2017 roku, dręczy mnie świadomość że mam jakąś chorobę która nie została wykryta.
Na początku szukałem chorób w internecie,w grudniu trafiłem do szpitala pod zarzutem nadciśnienia tętnicznego, ponieważ utrzymywało się wysokie (150/100) puls sięgał zawsze ponad 100.
W szpitalu zrobili mi badania krew,mocz,całodobowa zbiórka moczu,USG jamy brzusznej,echo serca.Wszystkie wyniki wyszły dobrze, wróciłem do domu, od tamtego czasu problemów z ciśnieniem nie ma.
Miewałem problemy ze snem,budziłem się w środku nocy strasznie spocony,czułem lęk.Dużo stresu napędzałem sobie sam.
Rok temu strasznie bałem się o swoje oczy, myślałem że mam jaskrę,byłem u okulisty na podstawowym badaniu dna oka i obejrzeniu oka przez okulistkę przy swietle, wszystko ok.
Strach przed jaskrą mam do teraz, często miewam zawroty głowy,uczucie bycia w obcym ciele,dalszy obraz przed oczami się krochmali, a przynajmniej takie mam wrażenie.
Dodam że w grudniu miałem problemy z nogami,zdawały się ciężkie jakby odmawaiły mi posłuszeństwa.
Teraz nie skacze mi ciśnienie lecz czuje zwyczajny strach przed guzem mózgu,jaskrą.Przy przebiegnięciu 100metrów moje oczy przestają nadązać za obrazem, oraz uczucie bycia w ciele obcym.
Bardzo Proszę o jakąś radę czy na prawde mozliwe jest to ze jestem chory, a moze to psychika?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...