Skocz do zawartości
Forum

Nastolatek z zespołem ZA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam u mojego syna późno stwierdzili zespół ZA w wieku 14 lat . Niedawno przeżyliśmy tragedię śmierć mojej mamy którą opiekowałam sie 11 lat ,wychowuje syna sama szkoła psycholog i pedagog pomagają nam jak mogą .Syn jest pod stałą opieką psychiatry . Niestety jest coraz gorzej nie wiem mu jak już pomóc .Popadł w depresję , odsuną się od swojego kolegi jedynego . Nie dba o higienę ciągle jest smutny i apatyczny przestał jeść . Mówiłam to psychiatrze lecz on ciagle podaje mu te same leki mirvel 1.5 tabletki rano i orizon 1 wieczorem . Chciałam zmienić lekarza lecz odpowiedź jest taka że dopiero w sierpniu. Nie stać mnie na leczenie prywatne . Ma myśli samobójcze ( tylko myśli) Nie chce chodzić do szkoły zawsze przechodzimy razem gehenne w tygodniu gdy się wybiera się do szkoły .Niestety ja dziennie pracuję na popołudniowe zmiany wiec nie wiem co syn w tym czasie robi w domu .Mieszkamy na śląsku i po prostu już wyczerpałam wszystkie plany awaryjne i nie wiem jak dalej mu pomóc bardzo się o niego boję .Pomocy

Odnośnik do komentarza

Czy twój syn cierpi na Zespół Aspargera ? Jeśli tak ,to powinnaś poszukać pomocy na bardziej specjalistycznych forach. Jest ich sporo w internecie. Wpisz w wyszukiwarkę
,,zespół aspargera forum.,, Poza tym wiem ,że są różne fundacje,które udzielają fachowego wsparcia takim dzieciom oraz specjalistyczne przychodnie, które zapewniają kompleksową opieką osobom z tym zaburzeniem.
Poszukaj i popytaj, nie tylko w sieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...