Skocz do zawartości
Forum

Rozmawiać czy nie?


Gość Tajemnicza33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tajemnicza33

Roztalam sie z chłopakiem kilka miesięcy temu nasz kontakt jest bardzo ograniczony tak w 55%to ja pierwsza pisalam ale to byla krotka wymiana zdan czy mam utrzymywać kontakt z bylym chłopakiem
Mam jeszcze jedna sprawe czy po stracie chłopaka juz minelo 3 miesiące moge szukac sobie kogos kto po pewnym czasie będzie mi bliski czy jeszcze troche poczekać
Bo raz spróbowałam byc z kims ale nie potrafilam bo mialam w głowie mojego byłego chłopaka

Odnośnik do komentarza
Gość dlkfjldslfh

Dużo zależy od tego jak wielki masz żal do tamtego chłopaka z powodu zerwania.

Nie próbuj "być z kimś" bo nie dasz rady. Spróbuj się spotykać na zasadzie koleżeńskiej żeby nie czuć niechęci do chłopaka z którym się spotykasz i to jest na razie całe twoje zadanie do wykonania na kilka miesięcy.

Dziewczyny po zerwaniu nie chca z nikim rozmawiac przez kilka lat a jak już rozmawiają, to się wściekają bo im się były przypomina. Ale pozostawanie samej też nie jest dobre. Dlatego trzeba iść na kompromis, spotykaj się i koncentruj na tym, żeby cały czas była miła atmosfera między wami, ale nie traktuj tego jak związek. To jest jedyny sposób żeby wyjść z szoku po tamtym chłopaku.

Odnośnik do komentarza

Abyś się z niego mogła prawidłowo wyleczyć, to musisz zerwać kontakt definitywnie. Takie pisanie z nim nie jest niczym dobrym, gdyż tak naprawdę nawet nie zaczęłaś o nim zapominać i godzić się z tym, że związek przepadł.
3 miesiące to za wcześnie na szukanie nowego "kompana", tym bardziej, że Twoje myśli wędrują blisko byłego.

Odnośnik do komentarza

ze mna zerwal chlopak w styczniu.. i popelnilam ten sam blad co wiekszosc kobiet..pisalam , rozpaczalam itd. koniec koncow nic to nie dalo . Uslyszalam tylko wiele przykrych slow :(

Dobra rade dostalam od kolezanki i radze to tez Tobie : szarpana rana boli dluzej a cieta ? Kladziesz opatrunek , boli mocno ,ale przechodzi za to szybciej.

zaczelam pisac pamietnik i dalam sobie pol roku na to zeby opisywac w nim emocje dotyczace mojego ex...

W czerwcu /lipcu zamierzam sie wyleczyc i na wakacje jako "nowa ja" rozgladac sie i chodzic na randki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...