Skocz do zawartości
Forum

Nerwica czy Jaskra?


Gość Kos22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru miesięcy mam problemy ze wzrokiem podczas wysiłku fizycznego,gdy gram w siatkówkę oczy nie nadążają za piłka.Czuje się jak w nie swoim ciele.(U okulisty byłem rok temu na podstawowych badaniach)Ostatnio mam problemy psychiczne, nerwica.Mam często wrażenie ze obraz się krochmali widzę jak przez noktowizor.
Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Myśle, ze lekarz okulista nie zajrzawszy w dno oka, bez pomiaru ciśnienia, oceny czystości soczewki, sprawdzenia pola widzenia- to specjalista nic nie umialby powiedziec. A Ty oczekujesz, ze zwykli ludzie mogliby sobie pogdybac, nic się nie martw, lecz nerwice a wszystko będzie dobrze.

Pomyśl, ze nerwica nerwicą a oczy tez trzeba sprawdzić i po prostu udac się do dobrego okulisty i przejsc cała serię badan i miec nadzieję, ze to był dobry specjalista i jego diagnoza i zastosowany sposób leczenia są słuszne.

Co sobie mysli taka osoba, której nie chce się zabiegac o skierowanie, nie chce wyczekac tego terminu, który NFZ jej wyznaczy lub wyciągnąc z kieszeni pieniędzy na prywatną wizytę- co taka osoba sobie mysli, ze ci po drugiej stronie komputera to jacys wrózbici i z paru objawów zachowania jej oczu wywróżą ze jest to i to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...