Skocz do zawartości
Forum

Wybuchy złości i zazdrość po wyjeździe za granicę


Gość marta1111111111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marta1111111111

Witam! Bardzo prosze o pomoc mam powazny problem jestem z facetem od roku planujemy zalozyc rodzine ale nie radzimy sobie z wybuchem mojej zlosc jestem zazdrosna z byle powodu jak moj mezczyzna uzywa kremow olejkow itp przed wyjsciem do pracy wybucham zapewni mnie ze nie ma nikog w jego zyciu oprocz mnie staram sie w to wierzyc poniewaz poza praca nie chodzi nigdzie bezemnie do okola slysze ze mowi o mnie same dobre rzeczy i wiem ze problem tkwi tylko we mnie nie potrafie uwiezryc ze mnie tak bardzo kocham gdy sie zloszcze wszystkim rzucam i placze nie wiem co sie ze mna dzieje wiem ze przez moje zachowanie dlugo ze soba ie bedziemy nie wiem co robic w chwili obecnej jestesmy za granica nie wiem czym to jest spowodowane on jest dla mnei wszystkim prosze o pomoc bo naprawde sama juz czuje ze jest ze mna cos nie tak wszysto mnie drarzni boje sie ze w koncu nie wytrzyma i mnie zostawi bardzo prosze o pomoc!!

Odnośnik do komentarza

A może masz jakieś obawy, może macie nie wyjaśnione sprawy. Zastanów się bo każda zazdrość ma jakieś podstawy. W każdej jest jakieś ziarenko prawdy. Zastanów się skąd się wzięły twoje zachowania, od kiedy się tak zachowujesz. porozmawiaj ze swoim partnerem o tym co Cie boli. Możesz się udać do psychologa na terapię, wiem, że takowe są. Psycholog na pewno Ci pomoże i pokaże jak radzić sobie z wybuchami zazdrości.

Odnośnik do komentarza

Problemy są dwa: złość i zazdrość, które po części wynikają z siebie nawzajem, ale i nie do końca. Być może duże pokłady złości mają swoje źródło w wyjeździe za granicę - może się stresujesz, denerwujesz, martwisz czymś, może sam fakt zmiany trybu życia powoduje nerwy, a przez to złość. Drugi problem, to zazdrość. I zazdrosć, o ile delikatna i subtelna jest dobra dla związku, o tyle zazdrość i kłótnie jakie na jej tle mogą wyniknąć nie. Dlatego pierwsza sprawa, to wyciszyć się i uspokoić wewnętrznie, aby nie reagować zbyt gwałtownie i zbyt emocjonalnie. Czasem warto zamienić kłótnię na rozmowę. Co do zazdrości - porozmawiaj z partnerem. Musisz nabrać do niego pełne zaufanie - skoro planujecie wspólną przyszłość, mieszkacie razem, na pewno myśli o Was bardzo poważnie. Przymruż oko na niektóre sprawy i nie doszukuj się sygnałów zdrady w każdym geście. To sprawi, że partner będzie czuł się pilnowany, poczuje, że mu nie ufasz i to tylko zepsuje związek. Dlatego pierwsza rzecz - uwierzyć w siebie i w miłość, która Was łączy. Druga sprawa - opanowanie. Myślę, że nie byłoby źle gdybyś porozmawiała na ten temat z psychologiem, ponieważ, płacz i rzucanie przedmiotami na pewno psuje domową atmosferę, a przecież można dojść do porozumienia poprzez rozmowę. Trzymam za Was kciuki, żebyście byli szczęśliwi, ale Ty musisz popracować nad złością i zazdrością. Wtedy macie swój własny sukces na wyciągnięcie ręki - powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...